Adam Kule ’de 10 bin TL peşin, 88 aya varan vadeyle satılık evler

Adam Kule ’de 10 bin TL peşin, 88 aya varan vadeyle satılık evler
25 Ocak 2017 - 16:04
Güncelleme: 14 Şubat 2017 - 17:29

DAP Yapı yakında teslimlerine başlayacağı Adam Kule projesinde sadece 10 Bin lira peşinatla ev sahibi yapacak.

DAP Yapı, Adam Kule projesinde başlayan konut satış kampanyası ile ev sahibi olmak isteyenlere 10 bin TL'den başlayan peşinatla satışlar başladı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 25 Ocak 2017 - İstanbul

DAP Yapı, İstanbul Maltepe ilçesinde Dragos’ta mimari formunu ve konseptini “insan”dan alan “Adam Kule” projesi kapsamında ev sahibi olmak isteyenlere teslimden önce çok cazip fırsatlar yapılan son kampanya ile alıcılarına sunuluyor.

DAP Yapı’nın fark yaratan projeleri arasında bulunan Adam Kule projesinde yapımı süren dairelerin teslimleri başlıyor. Rezidans, home-ofis ve sosyal yaşam alanlarından oluşacak ve bölgenin çehresini değiştirecek Adam Kule, ayrıcalıklı yaşamın tüm ihtiyaçlarını karşılayan ferah ortamı ve fonksiyonel yerleşim planıyla alışkanlıkların ötesinde bir hayat vadediyor. Nisan 2017'de yaşamın başlaması planlanan Adam Kule’ de 10 bin TL peşinat, 88 aya varan vade, DAP Yapı Finansman ayrıcalığı ve kişiye özel ödeme seçenekleri ile bu eşsiz projeden konut ve ofis sahibi olma fırsatı alıcılara sunuluyor.

Eşsiz Lokasyon

Adam Kule; marina, metro, hızlı tren, kara, hava, deniz ve raylı ulaşım hatlarına yakınlığıyla ulaşım kolaylığı sunuyor. Maltepe, Kadıköy ve Bağdat Caddesi’nin hemen yanında bulunan Adam Kule’den, TEM Bağlantı Yolu, Sahil Yolu, E-5 Karayolu, Yüksek İstinaf Mahkemesi, Kartal Adliyesi, Maltepe Sahil Dolgu Alanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı gibi merkezi alanlara kolayca ulaşılıyor.

Bilgi Talep Formu

  • 0 Yorum