Bilgi Talep Formu

Büyükyalı İstanbul Projesi

Büyükyalı İstanbul projesi kapsamında 20 yıl vadeli, yüzde 5 peşin ödemeyle ev sahibi olunabiliyor. Daha fazla bilgi için Büyükyalı İstanbul satış ofisi arasın. Formu doldurun satış temsilcisi ayrıntıları size anlatsın.

İstanbul Avrupayakası Zeytinburnu konut projeleri kapsamında sahil bandında hemen Avrasya Tüneli çıkışında hayata geçirilen dev yatırım, BüyükYalı İstanbul kampanyası başladı.

Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat ortaklığıyla Emlak Konut güvencesiyle İstanbul Kazlıçeşme sahil bandında yükselen Büyükyalı İstanbul projesi toplamda 111 dönüm arsa üzerine kuruluyor. Projenin 560 üniteden oluşan ilk etap evlerin satışları hızla devam ediyor.

Her aşaması, Emlak Konut GYO onayı ve güvencesiyle yürütülen Büyükyalı bu özelliğiyle, sahil yolundaki en değerli ve risksiz proje olarak konumlanıyor. Brüt-net metrekare ölçümünde de Emlak Konut standartlarını uygulayan ve kamuoyunu en doğru şekilde bilgilendiren Büyükyalı, net metrekare değeriyle markalı lüks konut kategorisinde tüketiciler için kârlı bir proje olarak öne çıkan önemli yatırım projeleri arasında ilk sırada yer alıyor.

Büyükyalı İstanbul konut projesi ödeme bilgileri

Emlak Konut kampanyası ile başlatılan ve 31 Mart Tarihinde sonlanacak, anlaşmalı banka kredisi kullanılarak yüzde 5 peşinat, aylık sıfır faiz oranıyla 5 yıl taksit veya 0.45 faizl oranıyla 10 yıl taksit ve 20 yıl vadeli konut kredisi kullanımında 0,79 kredi faiz oranlarıyla ev sahibi olunabilecek.

Emlak Konut GYO'nun "Güçlü Türkiye için birlik vakti" kampanyası 1 Şubat-31 Mart tarihleri arasında sürecek.

Büyükyalı, trafiğe çözüm üreterek, zaman kazandırıyor

Büyükyalı İstanbul nerede, nasıl gidilir?

Büyükyalı; İstanbul’da yoğun kullanılmayan deniz ulaşımını, günlük yaşamın bir parçası haline getirmeyi hedefliyor. Proje, yapılması planlanan deniz shuttle imkânıyla yoğun trafiğe çözüm üreterek zaman kazandırıyor. Atatürk Havalimanı’na 10 km, Tarihi Yarımada’ya 8 km, Taksim Meydanı ve Nişantaşı’na 12 km uzaklıkta bulunan Büyükyalı, merkezi lokasyonuyla, Bakırköy ve Yenikapı İDO iskeleleri gibi önemli noktalara direkt bağlantı imkanlarına sahip dev projenin inşatı büyük bir hızla sürüyor.

Büyükyalı İstanbul Proje Detayları

Başlangıç Tarihi: 31 Ekim 2016
Teslim Tarihi: 29 Haziran 2019
Fiyat Aralığı: 1 milyon TL
Metre Kare:
Daire Tipleri: 2+1,3+1,4+1
Konut Sayısı: 560
Blok Sayısı:
Yatırım Bedeli:
Proje Alanı: 111 Dönüm
İnşaat Alanı:
Satış: Devam Ediyor
İnşaat Devam Ediyor
Toplu Taşıma
Açık Otopark
Kapalı Otopark
Yeşil Alan
24 Saat Güvenlik
Alışveriş Merkezi
Restaurant
Hamam
Sauna
Spa Merkezi
Spor Salonu
Tenis Kortu
Basketbol Sahası
Yürüyüş AlanlarıVoleybol Sahası
Eğlence Merkezi
Açık Yüzme Havuzu
Kapalı Yüzme Havuzu
Çocuk Yüzme Havuzu
Çocuk Parkı
Mağaza/Ofis
Futbol Sahası
Cafe
Bisiklet Yolu
Fitness Salonu
Sosyal Tesis

Büyükyalı İstanbul Haritadaki Yeri

Büyükyalı İstanbul Kat Planları

Satış Ofisi İletişim Bilgileri

Adres: Kennedy Cad. Kazlıçeşme Mahallesi 34020 Zeytinburnu, İstanbul / Türkiye

Telefon: 0 212 557 73 73

Email: info@buyukyali.com

Web: http://www.buyukyali.com

  • 0 Yorum