Dekon Senkron Ümraniye'de ön talep toplanıyor

Dekon Senkron Ümraniye'de ön talep toplanıyor
02 Mart 2017 - 21:15

Dekon İnşaat'ın yeni konut projesinde ön talep fırsatları devam ediyor. Dekon Senkron Ümraniye konut projesi fiyat listesi, ödeme planı ve bilgi formu için haberimize bakabilirsiniz.

Dekon İnşaat yeni projesi 'Dekon Senkron' İstanbul Ümraniye'de İstanbul Finans Merkezi'ne yürüme mesafesinde hayata geçiriyor. Proje 9 Mart tarihinde görücüye çıkıyor.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 2 Mart 2017 - İstanbul

2017 konut sektöründe oldukça hızlı ve hareketli geçmeye devam ederken, yeni projelerin ardı arkası kesilmiyor. İFM yakınlarında inşa edeceği yeni konut projesini görücüye çıkartmaya hazırlanan Dekon İnşaat ön talep toplamaya devam ediyor.

Dekon Senkron, hem iş hayatının hem de şehrin merkezinde beklentilerin ötesinde bir yaşama davet ediyor. Tek blokta hepsi balkonlu 1+1 ve 2+1’lerden oluşan çok konforlu 170 konuttan oluşacak,

Dekon Senkron Ümraniye projesi 5 bin metrekare büyüklüğündeki ticari alanında; giyim mağazalarından restoranlara, kırtasiyeden markete tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceği özel yaşam alanlarıyla cazip fırsatlar sunacak.

Dekon Senkron Ümraniye projesi nerede, nasıl gidilir?

İstanbul Anadolu Yakası'nda İFM'nin hemen yanı başında konumlandırılan Dekon Senkron projesi, Ümraniye ve Ataşehir arasında, İstanbul Finans Merkezi’ne komşu bir konumda yer alıyor. Avrasya Tüneli, Ümraniye-Ataşehir-Göztepe raylı sistem hattı ve metrolarla bağlantılı, tüm ulaşım akslarına yakın bir lokasyon üzerinde konumlandırıldı.

Dekon Senkron projesi hakkında kapsamlı bilgilere buradan erişebilirsiniz

Proje hakkında ön talepler toplanmaya devam ederken, altta bulunan bilgi formunu doldurarak ayrıcalıklı fiyatlardan faydalanabilirsiniz.

  • 0 Yorum