Bilgi Talep Formu

Erguvan Premium Residence Projesi

Erguvan Premium Residence Kurtköy projesi kapsamında Erguvan İnşaat güvencesiyle, müşteriler isterse %20 peşinatı teslime erteleyebilecek ya da %40 peşinatı 2 yıla vadelendirip, %60’ını kredi ödeyerek ayda 1910 TL’den başlayan 120 aylık kredilerle alabile

2017 senesinin ilk konut projesi olarak karşımıza çıkan ve Geleceği Gören Evler sloganıyla 2 Şubat tarihinde satışa sunulan Erguvan İnşaat'ın yeni Kurtköy projesi Erguvan Premium Residence projesinde evler 295 Bin TL'den başlayacak fiyatlarla satışta.

Erguvan İnşaat imzasıyla, İstanbul Anadolu Yakası konut projeleri kapsamında, Türkiye’nin inovasyon merkezi Teknopark İstanbul’a komşu arazide geliştireceği yeni projesinin isminden mimarisine kadar pek çok detayı, 12 bin kişinin katıldığı eğilim yoklaması ile belirlendi. Konut fiyatlarının 295 bin liradan başladığı Erguvan Premium Residence Kurtköy'de ayda 1910 TL taksitle ev sahibi olma fırsatı.

Toplam 284 konuttan oluşan projede konutların fiyatı 295 bin liradan başlıyor.

Ankara Caddesi üzerinde, 10 bin 350 metrekarelik arazide yükselen Erguvan Premium Residence projesi, Kurtköy’ü çevre dostu LEED Gold sertifikalı konutlarla tanıştıracak. 

Kurtköy’ün ilk LEED GOLD adayı konut projesi Erguvan Premium Residence, 9 katlı 2 blokta, 284 konut ve 10 ticari alandan oluşuyor. Konut tiplerinin 1+1 , 2+1 ,3+1 , 4+1'den oluştuğu projede konut fiyatları 295.000 TL ile 1.150.000 TL arasında değişiyor.

Erguvan Premium Residence’ta su tüketiminin azaltılabilmesi adına verimli ve tasarruflu su armatürleri kullanılacaktır. Ayrıca peyzajda su tüketiminin azaltılabilmesi adına yerel – adapte olmuş bitki seçimleri yapılacak ve çatıdan toplanan yağmur suyu peyzaj sulamasında kullanılacak. Binada uluslararası standartlara uygun verimliliklerde mekanik ekipmanlar ve aydınlatma armatürleri seçimleri yapılarak enerji tüketiminin azaltılması hedeflenmektedir. Ayrıca bina kabuğu ve cam – doğrama seçimlerinde yalıtıma önem verilerek enerji verimliliğinin ve iç mekan konforunun korunması sağlanacak. Projede alternatif ulaşım seçeneklerini desteklemek ve araç kullanımı kaynaklı CO2 emisyon miktarını azaltmak için elektrikli araç şarj istasyonları ve bisiklet parkları projede yer alan öne çıkan özellikler arasında yer alıyor.

Projede daire teslimleri ise 2018'in Şubat ayı başı itibariyle gerçekleştirilecek.

Erguvan Premium Residence Yakın Yerler

Bölgede bulunan hastanelere oldukça yakın bir konumda.

Erguvan Premium Residence Proje Detayları

Başlangıç Tarihi: 02 Şubat 2017
Teslim Tarihi: 01 Şubat 2018
Fiyat Aralığı: 295 Bin TL
Metre Kare: 55 m² - 158 m²
Daire Tipleri: 1+1,2+1
Konut Sayısı: 284
Blok Sayısı: 2
Yatırım Bedeli:
Proje Alanı: 10.350
İnşaat Alanı:
Satış: Devam Ediyor
Şehir: İstanbul / Pendik
İnşaat Devam Ediyor
Toplu Taşıma
Açık Otopark
Kapalı Otopark
Yeşil Alan
24 Saat Güvenlik
Alışveriş Merkezi
Restaurant
Hamam
Sauna
Spa Merkezi
Spor Salonu
Tenis Kortu
Basketbol Sahası
Yürüyüş AlanlarıVoleybol Sahası
Eğlence Merkezi
Açık Yüzme Havuzu
Kapalı Yüzme Havuzu
Çocuk Yüzme Havuzu
Çocuk Parkı
Mağaza/Ofis
Futbol Sahası
Cafe
Bisiklet Yolu
Fitness Salonu
Sosyal Tesis

Erguvan Premium Residence Haritadaki Yeri

Erguvan Premium Residence Kat Planları

Erguvan İnşaat Diğer Projeler

Satış Ofisi İletişim Bilgileri

Adres: İstanbul Erguvan İnşaat Limited Şirketi Harmandere Mah. Ankara Cad. No:488/B 34912 - Kurtköy / Pendik / İstanbul

Telefon: 444 5 374

Email: asistan@erguvandemirbas.com

Web: http://bit.ly/2lvLYIU

  • 0 Yorum