Bilgi Talep Formu

Evora Denizli Projesi

Evora Denizli projesinde yüzde 5 peşinatla Emlak konut GYO kampanyası dahilinde olan projelerden. 20 yıl 240 ay vade seçenekleri ile uygun koşullarda konut kredisi imkanı sunuluyor.

Emlak Konut GYO ortaklığı ile Denizli'de inşaa edilen Evora Denizli bir Teknik Yapı projesidir.

Evora Denizli, şehrin yeni yaşam alanı Merkezefendi’de yükseliyor. Emlak Konut GYO ortaklığıyla tamamen sıfırdan inşa edilecek ve tamamlandığında Denizli’nin modern yüzü olacak bölge, eksiksiz bir sosyal yaşam sunmak, şehre dinamizm katmak için tasarlandı.

İstanbul’un ses getiren projelerinin mimarı Teknik Yapı’dan Denizli’nin yeni simgesi olacak bir yaşam merkezi. İnsanı esas alan mimari ekseninde çoğunluğu yeşil alanlar ve sosyal tesisler olmak üzere 115 dönüm üzerine inşa edilen Evora Denizli, toplamda 5.000 kişilik yaşam alanına sahip 1.600 özel daireden oluşuyor. Farklı boyuttaki ticari alanlar ise hayatınıza kolaylık, projeye canlılık katarak projeyi bir çekim merkezi haline getiriyor.

Size yüksek standartlarda bir ev yakışır Her ayrıntının en ince detayına kadar düşünüldüğü, geniş balkonlu 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerden tercihiniz hangi yönde olursa olsun, bu özel projede standartlarınız hep yüksek olur.

Evora Denizli konut fiyatları, ödeme planı

Teknik Yapı Evora Denizli projesi Emlak konut tarafından başlatılan ve 31 Mart 2017'ye kadar sürecek konut satış kampoanyası kapsamında sadece yüzde 5 peşinatla ev sahibi olma fırsatı sunuyor. Projeden ev alacaklar Evora Denizli'de dilediği daireyi 20 yıla kadar vadelendirebilecek. Kampanya ile anlaşmalı bankalardan 240 aya kadar uygun konut kredisi faiz oranlarıyla kredi imkanı sunuluyor.

Emlak Konut GYO tarafından 1 Şubat'ta başlatılankampanyası "Güçlü Türkiye için birlik vakti" 31 Mart tarihine kadar sürecek. Evora Denizli projesinin de dahil olduğu kampanya kapsamında20 yılda yüzde 0,79 vade farkı ve yüzde 5 peşinatla ev sahibi olmak mümkün. 10 yılda yüzde 0,45 oranında, 5 yılda ise sıfır faizle anlaşmalı banka üzerinden konut kredisi kullanımı yapılacak.

Emlak Konut GYO bünyesindeki 30 prestijli projede geçerli olan kampanyaya Albaraka, Garanti Bankası, Halkbank, Türkiye İş Bankası, Vakıfbank, Vakıf Katılım, Yapı Kredi Bankası, Ziraat Bankası ve Ziraat Katılım Bankası destek veriyor.

Evora Denizli projesinde yer alan 1+1 dairelerin satış fiyatları 225.500 TL den başlayan fiyatlarken, 2+1 evlerin fiyatları ise 322.000 TL den başlıyor, 3+1 daireler 406.000 TL den,
4+1 konut fiyatları ise 516.000 TL den başlagıç gösteriyor.

Evora Denizli nerede, nasıl gidilir?

Evora Denizli projesine ulaşım oldukça kolay. Şehir merkezinde kalan dev projenin adres bilgileri ise şöyle Selçukbey Mah. 646. Sok. Merkezefendi / Denizli

Evora Denizli Yakın Yerler

Merkeze yakın hastaneler proje Evora Denizli'ye yakın konumda.

Evora Denizli Proje Detayları

Başlangıç Tarihi: 30 Mart 2016
Teslim Tarihi: 30 Mayıs 2019
Fiyat Aralığı: 225 Bin TL
Metre Kare: 84 m² - 201 m²
Daire Tipleri: 1+1,2+1,3+1,4+1
Konut Sayısı: 1600
Blok Sayısı:
Yatırım Bedeli:
Proje Alanı: 115 Bin 291 m²
İnşaat Alanı:
Satış: Devam Ediyor
Şehir: Denizli / Denizli
İnşaat Devam Ediyor
Toplu Taşıma
Açık Otopark
Kapalı Otopark
Yeşil Alan
24 Saat Güvenlik
Alışveriş Merkezi
Restaurant
Hamam
Sauna
Spa Merkezi
Spor Salonu
Tenis Kortu
Basketbol Sahası
Yürüyüş AlanlarıVoleybol Sahası
Eğlence Merkezi
Açık Yüzme Havuzu
Kapalı Yüzme Havuzu
Çocuk Yüzme Havuzu
Çocuk Parkı
Mağaza/Ofis
Futbol Sahası
Cafe
Bisiklet Yolu
Fitness Salonu
Sosyal Tesis

Evora Denizli Vaziyet Planı

Evora Denizli Haritadaki Yeri

Evora Denizli Kat Planları

1+1

2+1

Teknik Yapı Diğer Projeler

Satış Ofisi İletişim Bilgileri

Adres: Satış Ofisi; Selçukbey Mah. 646. Sok. Merkezefendi / Denizli

Telefon: 444 10 08

Email: info@evoradenizli.com

Web: http://www.evoradenizli.com/

  • 0 Yorum