Bilgi Talep Formu

İstanbul Tower 205 Projesi

İstanbul Tower 205 projesi henüz lansmanı yapılmadı. Sadece ön talep toplanmakta. Mevcut bir kampanyası bulunmamaktadır.

İstanbul Tower, İstanbul’un en seçkin iş ve finans merkezi Levent Büyükdere Caddesi’nde, Turgut İlaçları A.Ş. arazisi üzerinde Metal Yapı Konut ve Yeşil GYO'nun ortak şirketi "Zincir Yapı A.Ş." tarafından inşa edilmektedir.

İstanbul Tower 205 projesi, Burj Khalifa Tower ve yıkılan N.Y. World Trade Center İkiz Kuleleri yerine yapılan One World Trade Center projelerini tasarlayan dünyaca ünlü mimar Skidmore, Owings & Merrill LLP (SOM) tarafından tasarlandı. İhtiyacınız olan her metrekare büyüklüğünde ofisler "İstanbul Tower 205" projesinde şehrin tam kalbinde yükseliyor.

 İstanbul Tower 205 projesi toplamda 61 kat ve 228 metre yükseklikte tasarlandı. İstanbul Tower 205, şehrin en yüksek ve en etkileyici yapılarından biri olma hedefi bulunuyor. İstanbul Tower 205 ofis projesi dahilinde son teknoloji ürünlerle donatılan yeni nesil ofisler yer alırken, projede 29 metrekareden başlayan 1835 metrekare büyüklüğüne kadar değişik seçeneklerde ofis çözümleri sunuluyor.

İstanbul Tower 205, İstanbul’un en seçkin iş ve finans merkezi Levent Büyükdere Caddesi üzerinde inşaa ediliyor. Yapının çekirdeği betonarme, diğer taşıyıcı sistemleri ise çelik olarak tasarlanmıştır. İstanbul Tower 205, pek çok birimi içinde taşıyan zarif bir siluete sahip özel bir projedir. Ayrıca “LEED Platinum” kalite standardına sahip olacak bu yapı, tamamen çevreci ve tasarruf odaklı olarak tasarlanmıştır. İstanbul Tower 205’in tasarımı, dünyanın önde gelen mimari firmalarının katıldığı yarışma sonucunda seçilen Amerikan SOM firmasının eseridir. Yaklaşık 224.000.m2 alanda hayat bulacak proje ülkemizin en değerli eserlerinden biri olacaktır.

İstanbul Tower 205 Proje Detayları

Başlangıç Tarihi: 10 Şubat 2017
Teslim Tarihi: 10 Şubat 2017
Fiyat Aralığı:
Metre Kare: 59 m² - 1835 m²
Daire Tipleri: 1+0,1+1,2+1
Konut Sayısı: 59 m² - 1835 m² arasında ofisler
Blok Sayısı: 1
Yatırım Bedeli: Açıklanmadı
Proje Alanı: 224 Bin m²
İnşaat Alanı: 224 Bin m²
Satış: Devam Ediyor
Şehir: İstanbul / Şişli
İnşaat Devam Ediyor
Toplu Taşıma
Açık Otopark
Kapalı Otopark
Yeşil Alan
24 Saat Güvenlik
Alışveriş Merkezi
Restaurant
Hamam
Sauna
Spa Merkezi
Spor Salonu
Tenis Kortu
Basketbol Sahası
Yürüyüş AlanlarıVoleybol Sahası
Eğlence Merkezi
Açık Yüzme Havuzu
Kapalı Yüzme Havuzu
Çocuk Yüzme Havuzu
Çocuk Parkı
Mağaza/Ofis
Futbol Sahası
Cafe
Bisiklet Yolu
Fitness Salonu
Sosyal Tesis

İstanbul Tower 205 Haritadaki Yeri

Satış Ofisi İletişim Bilgileri

Adres: Levent Büyükdere Caddesi Şişli İstanbul

Telefon: 444 20 53

Email: info@istanbultower205.com

Web: http://www.istanbultower205.com

  • 0 Yorum