Vitrindekiler

Diğer İstanbul Projeleri

Nef Ataköy 22
Nef Ataköy 22

İstanbul / Bahçelievler

Manzara Adalar
Manzara Adalar

İstanbul / Kartal

Validebağ Konakları
Validebağ Konakları

İstanbul / Üsküdar

Sur Yapı Koşuyolu
Sur Yapı Koşuyolu

İstanbul / Kadıköy

Avangart İstanbul
Avangart İstanbul

İstanbul / Sarıyer

Nurol Park
Nurol Park

İstanbul / Bağcılar

Mint Çağlayan
Mint Çağlayan

İstanbul / Şişli

3. İstanbul Başakşehir
3. İstanbul Başakşehir

İstanbul / Başakşehir

Çukurova Balkon
Çukurova Balkon

İstanbul / Kartal

Alya Penta
Alya Penta

İstanbul / Beylikdüzü

Meydan Halkalı
Meydan Halkalı

İstanbul / Küçükçekmece

Greenox Urban Residence
Greenox Urban Residence

İstanbul / Kağıthane

Nlive Bahçeşehir
Nlive Bahçeşehir

İstanbul / Başakşehir

Mod Bahçelievler
Mod Bahçelievler

İstanbul / Bahçelievler

Ondörtüç Pendik
Ondörtüç Pendik

İstanbul / Pendik

Alya Life Residence
Alya Life Residence

İstanbul / Kadıköy

3S Firuze Konakları
3S Firuze Konakları

İstanbul / Avcılar

İstanbul Hakkında Bilgi

Türkiye'nin mega şehri İstanbul büyümeye devam ediyor. Mega şehir'de her yeni gün mega projeler başta ulaşım olmak üzere şehri dünya çapında ününe ün kayıyor.

En büyük projelerden Marmaray ile taçlanan iki kıta deniz altından tren yolu ile buluşturulurken, 2016 içerisinde açılışları gerçekleştirilen, Osmangazi Geçiş köprüsü Marmara denizi üzerinde yine farklı iki kıtayı birbirine bağladı. İstanbul'un üçüncü köprüsü Yavuz Sultan Selim Köprüsü açılışı ile büyük bir ulaşım kolaylığını ağır vasıtaların hizmetine İstanbullunun hizmetine sunuldu. Son olarak Avrasya Tüneli projesinin devreye alınmasıyla bir kez daha deniz altında yapılan tüp geçiş projesi sayesinde otomobil ve minübüsler trafiğe takılmadan Göztepe-Kazlıçeşme arasında kısa sürede geçişlerini yapmaya başladı.

Mega şehrin ses getiren yeni projeleri arasında 2018'de açılması planlanan Üçüncü Havalimanı projesi ise büyük bir hızla devam ederken, İstanbul'u Dünya'nın havayolu merkezi haline getirecek.

Kanal İstanbul projesinde sona yaklaşıldı bu yıl 2017'de temelleri atılacak. Tamamlandığında Karadeniz- Marmara denizine bir kanal aracılığı ile bağlanacak ve İstanbul'a ikinci boğaz yapılmış olacak. Dünyanın konuştuğu şehir İstanbul büyümesini genişlemesini, yapılaşmasını ekonomisini büyütmeye devam ediyor.

İstanbul'un ilçelerinde yapımı devam eden yeni metro projeleri 2016'da konut fiyatlarını yükseltirken, 2017 ve 2018'de aynı şekilde hizmete girecek dev projeler yatırım değeri yüksek ilçeleri ön plana çıkartacak.

Büyüyen ekonomiye katkı sağlayan İstanbul tek başında Türkiye genelinden fazla bir ekonomiye sahip. Yabancı yatırımcının, turizmin, dev projelerin kalbi İstanbul 2017'de yeni projelerle büyümesini sürdürecek.

Konut projeleri kapsamında ilçe ilçe semt semt yeni projelere ulaşabildiğiniz, kentsel dönüşüm ile devam eden özel projeler sayesinde dayanıklı yapıları, kuleleri, silueti çoğalan şehirde geceleri rengarenk ve ışıl ışıl aydınlık geçiyor.

Son olarak Küçük Çamlıca TV-Radyo kulesi projesi 365 metre yükseklikte olacak ve yapımı büyük bir hızla sürüyor. Tamamlandığında Fransız Eyfel Kulesini yükseklik olarak geçmiş olacak. Turizime İstanbul siluetine büyük bir katkı sağlayacak olan şehrin en yeni dev projesi olarak her gün görebileceğiz.

İstanbul'un ilçeleri 2017;

İstanbul Anadolu yakası ilçeleri listesi;

- Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar

 İstanbul Avrupa yakası ilçeleri listesi;

- Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş,Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu