Bilgi Talep Formu

Manzara Adalar Projesi

Manzara Adalar projesinde GYODER'in başlattığı kampanyada 20 yıl taksitle ev sahibi olunabilecek. 240 ay vadeli konut kampanyasının faiz oranlarına bakıldığında, 0.75-0.85 bandının, bugünkü Türkiye şartlarında sürdürülebilir bir faiz oranı ile Türkiye’de

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. (İş GYO) tarafından İstanbul Anadolu Yakası konut projeleri, Kartal projesi olarak öne çıkan prestijli inşaat projesi Manzara Adalar inşaatı sürüyor.

İŞ GYO projesi Manzara Adalar kampanyalı konut satışı kapsamında "Adalar Manzarası"na sahip evlerinde KDV yükünü hafifletecek kampanyasına başlarken, proje hakkında fiyatlar ve ödeme bilgilerini aşağıdan ulaşabilirsiniz.

31 Mart tarihine kadar geçerli olan GYODER Tarihi Fırsat Kampanyası ile Manzara Adalar projesinden ev alanlar KDV ödemesini yüzde 8 olarak yapacak. 

Manzara Adalar 1+0’dan 5+1’e kadar değişen farklı konut seçenekleri, sahil şeridine 1,5 kilometrelik yürüyüş mesafesi ve yeşillikler içindeki konumuyla her anı ilham dolu bir yaşam için tasarlandı. 

Manzara Adalar konut fiyatları, ödeme bilgileri

406 bin TL'den başlayan  konut fiyatlarıyla bölgedeki prestijli projelerden farklı özel lokasyonu sayesinde ev sahibi olmak isteyenlerin beğenisine sunuluyor.

İstanbul’un kalbinde huzurlu bir hayatın kapılarını sizlere açan Manzara Adalar, Marmara Denizi ve Adalar manzarasını eşsiz bir şekilde sunan projede, üçü konut, ikisi ofis ünitelerinden oluşan toplam beş bloğu ve ticari alanlarıyla İstanbul’un eşsiz noktalarından birinde yükseliyor.

Ulaşımın kalbinde yer alan proje, lokasyon itibariyle yüksek yatırım değerine sahip. Ayrıca hayallerden ilham alarak tasarlanan proje,herkese İstanbul’un yeni gözdesi Kartal’da huzurlu bir hayatın kapılarını açıyor.

Kartal (Sahile ve Kartal Köprüsüne 1,2 km mesafede) konumlandırılan İş GYO projesi, Manzara Adalar toplamda 975 adet daireden oluşuyor.

Açık/Kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu ve botanik sus havuzları, fitness center ve spa alanı, hobi odaları, çocuk kulübü, yürüyüş parkurları ve çok amaçlı spor kompleksini içinde barındıran yaklaşık 2.500 m2'lik sosyal tesis alanıyla, 7/24 özel güvenliği, kapalı otopark alanı ve her daire için ayrılmış yaklaşık 3m2'lik depolarıyla Manzara Adalar, keyifli ve güvenli bir hayat için planlandı.

Manzara Adalar'da, keyifli yaşamın yani sıra ulusal ve uluslararası seçkin şirketlere ev sahipliği yapacak yaklaşık 46.000 m2 kiralanabilir alana sahip 2 ofis bloğu bulunuyor. Restoran, kafe ve market alanlarıyla her turlu ihtiyaca karşılık verecek olan Manzara Adalar, ayrıca cadde mağazacılığı ile İstanbul Kartal'ın en güzel lokasyonda inşaa edilen tam bir karma proje olarak öne çıkıyor.

Manzara Adalar Yakın Yerler

Kartal ilçesinde başta devlet hastanesi olmak üzere Manzara Adalar projesi yakınlarında çok sayıda özel hastaneler hizmet vermekte.

Manzara Adalar Proje Detayları

Başlangıç Tarihi: 30 Eylül 2015
Teslim Tarihi: 31 Mart 2018
Fiyat Aralığı: 406 Bin 656 TL
Metre Kare: 88 m² - 266 m²
Daire Tipleri: 1+0,1+1,2+1,3+1,4+1
Konut Sayısı: 975
Blok Sayısı:
Yatırım Bedeli:
Proje Alanı:
İnşaat Alanı: 313 Bin 500 m²
Satış: Devam Ediyor
Şehir: İstanbul / Kartal
İnşaat Devam Ediyor
Toplu Taşıma
Açık Otopark
Kapalı Otopark
Yeşil Alan
24 Saat Güvenlik
Alışveriş Merkezi
Restaurant
Hamam
Sauna
Spa Merkezi
Spor Salonu
Tenis Kortu
Basketbol Sahası
Yürüyüş AlanlarıVoleybol Sahası
Eğlence Merkezi
Açık Yüzme Havuzu
Kapalı Yüzme Havuzu
Çocuk Yüzme Havuzu
Çocuk Parkı
Mağaza/Ofis
Futbol Sahası
Cafe
Bisiklet Yolu
Fitness Salonu
Sosyal Tesis

Manzara Adalar Vaziyet Planı

Manzara Adalar Haritadaki Yeri

Manzara Adalar Kat Planları

Satış Ofisi İletişim Bilgileri

Adres: Karlıktepe Mahallesi, Yakacık Caddesi, Çamlık Sokak, KARTAL / İSTANBUL

Telefon: 444 74 79

Email: manzaraadalar@isgyo.com.tr

Web: http://www.manzaraadalar.com.tr/

  • 0 Yorum