Bilgi Talep Formu

Meydan Halkalı Projesi

Meydan Halkalı Projesi kapsamında Firma tarafından avantajlı fiyatlar uygulanmakta.

Gül İnşaat, Gültaş ve Gülyapı A.Ş.  tarafından hayata geçirilen yeni karma konut projesi "Meydan Halkalı" kapsamında toplamda 287 adet konut olarak tasarlandı.

Toplam 287 konuttan oluşan, daire kullanımlarının 1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere değiştiği, her metrekaresiyle işlevsel plan tipleri sunan Meydan Halkalı, farklı ihtiyaçlara yönelik etkili yaşam alanları ile günümüz yaşantısının modern yansıması olarak yükseliyor.

HAVARAY ve Metro ile tüm istanbul iki adım da... Halkalı meydanında konumlanan projenin hemen yanında yapılacak olan Metro ve Havaray (Sefaköy-Halkalı-Başakşehir ) hattı sayesinde; kapınızın önünden tüm İstanbul’a hızlı erişim ayrıcalığına sahip olacağınız eşsiz bir proje...

Manzaranız doğanın eşsiz renklenleri, dinginlik veren göl ve deniz manzarasıyla doldurun. Meydan Halkalı, çevreye tepeden bakan konumuyla, manzarası kesilmeyecek, panoramik bir görüş açısına sahipdir. Yeşilin tüm tonlarına bürünmüş rekreasyon alanı, eşsiz göl ve deniz manzarası, size daha dingin, daha ferah ve daha renkli bir yaşam sunuyor.

Meydan Halkalı, çevreye tepeden bakan konumuyla, manzarası kesilmeyecek, panoramik bir görüş açısına sahipdir. Yeşilin tüm tonlarına bürünmüş rekreasyon alanı, eşsiz göl ve deniz manzarası, size daha dingin, daha ferah ve daha renkli bir yaşam sunuyor.

KARMA YAŞAM PROJESİ

İstanbul’un kalbinde, yaşamın dinamizminden kopmadan, konfor içinde yaşayacağınız, seçkin konut, home-office & dükkan seçeneklerinden hangisini tercih ederseniz edin Meydan Halkalı projesinde her zaman kazanma imkanı bulabilirsiniz.
Konut
Home-Offices
Mağazalar

Meydan Halkalı nerede, nasıl gidilir?

Atatürk Havalimanı hemen yanında... Bölgedeki düzenli bulvarlar ve kavşaklar sayesinde trafik sorununun yaşanmadığı, sahil yolu, TEM ve E-5 gibi ana arterlere hemen bağlanlabilen, semt sakinlerinin 5 dakika içinde Atatürk Havalimanı’na ulaşabildiği eşsiz bir lokasyon... Bölgedeki düzenli bulvarlar ve kavşaklar sayesinde trafik sorununun yaşanmadığı, sahil yolu, TEM ve E-5 gibi ana arterlere hemen bağlanlabilen, semt sakinlerinin 5 dakika içinde Atatürk Havalimanı’na ulaşabildiği eşsiz bir lokasyon...

Halkalı meydanında konumlanan projenin hemen yanında yapılacak olan Metro ve Havaray (Sefaköy-Halkalı-Başakşehir ) hattı sayesinde; kapınızın önünden tüm İstanbul’a hızlı erişim ayrıcalığına sahip olacağınız eşsiz bir proje...

Manzaranızı, doğanın eşsiz renkleri, dinginlik veren göl ve deniz manzarası ile doldurun. Meydan Halkalı, çevreye tepeden bakan konumuyla, panoramik bir görüş açısına sahiptir. Yeşilin tüm tonlarına bürünmüş rekreasyon alanı, eşsiz göl ve deniz manzarası, size daha dingin, daha ferah ve daha renkli bir yaşam sunuyor.

Meydan Halkalı Proje Detayları

Başlangıç Tarihi: 13 Şubat 2017
Teslim Tarihi: 27 Aralık 2018
Fiyat Aralığı: 328 Bin TL
Metre Kare: 55 m² - 140 m²
Daire Tipleri: 1+1,2+1,3+1
Konut Sayısı: 287
Blok Sayısı: Açıklanmadı
Yatırım Bedeli: Açıklanmadı
Proje Alanı: 8 Bin 800 m²
İnşaat Alanı: Daire , Home ofis , Dükkan
Satış: Devam Ediyor
İnşaat Devam Ediyor
Toplu Taşıma
Açık Otopark
Kapalı Otopark
Yeşil Alan
24 Saat Güvenlik
Alışveriş Merkezi
Restaurant
Hamam
Sauna
Spa Merkezi
Spor Salonu
Tenis Kortu
Basketbol Sahası
Yürüyüş AlanlarıVoleybol Sahası
Eğlence Merkezi
Açık Yüzme Havuzu
Kapalı Yüzme Havuzu
Çocuk Yüzme Havuzu
Çocuk Parkı
Mağaza/Ofis
Futbol Sahası
Cafe
Bisiklet Yolu
Fitness Salonu
Sosyal Tesis

Meydan Halkalı Haritadaki Yeri

Satış Ofisi İletişim Bilgileri

Adres: İkitelli Caddesi No:2 Halkalı - Küçükçekmece - İSTANBUL

Telefon: 0 212 696 04 05

Email: info@meydanhalkali.com

Web: http://www.meydanhalkali.com

  • 0 Yorum