Bilgi Talep Formu

Nidapark Kayaşehir Projesi

Nidapark Kayaşehir projesinde yüzde 5 peşinatlı 2+1 ve 5+1 arasında daire seçeneklerini, 240 ay taksitle satın alabilirsiniz. Başvuru yapmak için üstte ve altta bulunan formları kullanabilirsiniz.

Emlak Konut GYO'nun hasılat paylaşımı modeliyle hayata geçirilen dev konut projesi Nidapark Kayaşehir Tahincioğlu imzasıyla yükseliyor.

İstanbul’un en hızlı gelişen bölgelerinin başında gelen ve büüyk yerleşim alanlarını içerisinde barındıran bölge olarak bilinen Başakşehir ilçesinde, bir kapısı şehir meydanına bir kapısı ise Avrupa’nın en büyük botanik parkına açılan Nidapark Kayaşehir projesi bölgedeki konut standartlarını yükseltiyor.

Toplam 1233 bağımsız birimden oluşan Nidapark Kayaşehir ‘ de ilk etapta 843 adet daire satışlarına devam edilirken,  3 ayrı konsepte oluşan projenin her etabı için sosyal alanlarda ayrı planlandı. Projede beyaz eşyanın tamamı çamaşır makinesi dahil veriliyor.

 Satışa çıkan 843 adet konutun; 

-  319 adet konut Zümrüt etabı,
-  54 adet konut  Elmas etabı,
-  479 adet konut Yakut etabı olarak planlanmış durumda.

Dairelerin büyüklükleri 102 metrekare - 226 metrekare arasında değişiyor. 

Nidapark Kayasehir, Zümrüt, Elmas ve Yakut etaplarında toplam 843 daire, 28 cadde dükkânı, ofis bloğu ve AVM’den oluşan projesiyle size alışık olmadığınız bir seçim özgürlüğü sunuyor. Konutların yer aldığı bölümlere baktığınızda, binaların arazi içindeki yerleşiminin size ferahlık sağlayacak şekilde planlandığını görürsünüz. Projedeki yeşil alanların fazlalığını memnuniyetle karşılarsınız. Daire içlerine geldiğinizde, ilk dikkatinizi çeken şey, metrekarelerin büyüklüğü olur. Bölgenin aile hayatına uygun yapısı ışığında tasarlanan daireler, size hayatınızın evini bulduğunuzu hissettirir.

Projenin iki bölümünde yer alan AVM ve ofis kulesinin, bölge içinde sizin adınıza büyük bir fark yarattığını fark edersiniz.

Nidapark Kayaşehir Konut fiyat listesi, ödeme planı

1 Şubat - 31 Mart tarihleri arasında GYODER tarafındna başlatılan tarihi fırsat kampanyası kapsamında satışlara devam eden Nidapark Kayaşehir konut projesinde 20 yıl, 240 ay taksitle ev sahibi olmak mümkün. Nidapark Kayaşehir projesinden ev sahibi olmak isteyenlerin yüzde 5 peşinat ödemesi yeterli.

Projede yer alan dairelerden 102 metrekare büyüklükte olan 2+1 evler için daire fiyatı 518 bin liradan başlarken maksimum 718 bin liraya kadar çıkıyor.

152 metrekarelik 3+1 evlerin minimum satış fiyatı ise 655 bin liradan başlangıç gösterirken, maksimum 970 bin liraya kadar çıkıyor.

200 metrekare büyüklükte olan 4+1 evlerin satış fiyatları minimum 849 bin lira iken, maksimum satış fiyatı ise 1 milyon 195 bin lira olarak belirlenmiş durumda. 

Nidapark Kayaşehir Elmas

Diğer bölümlere göre daha az katlı üç blokta 4+1 ve 5+1 olmak üzere 54 daireden oluşan Nidapark Kayaşehir Elmas, hemen önünde yer alan özel peyzajlı parkıyla beğeni topluyor, parka bağlanan teraslar, yasşm keyfini artırıyor. Az katlı bloklardan oluşması, sosyal tesislerin ferahlığı ve kullanım rahatlığını da olumlu yönde etkiliyor. Nidapark Kayaşehir Elmas'ta her daireye iki araçlık otopark yeri ayrılıyor.

Nidapark Kayaşehir Zümrüt

Nidapark Kayaşehir Zümrüt'te 2+1 ve 3+1 olmak üzere 319 daire 3 konut bloğunda yer alıyor. Proje, cadde dükkânlarının bulunduğu ticari ünite bloğu ve özel peyzajlı parkıyla beğeni topluyor.

Nidapark Kayaşehir Yakut

7 bloktan oluşan Nidapark Kayaşehir Yakut'ta 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere 470 daire yer alıyor. Projeye özel olarak ayrılan sosyal tesisler, kapalı havuz, fitness, yoga, pilates, genç odası, sinema, lounge, buhar odası, hamam ve çocuk oyun alanlarıyla beğeni topluyor. Süs havuzları, modern çardak alanları ve kış bahçesi mahalleri, estetik ve fonksiyonellik dengesini oluşturuyor.

Nidapark Kayaşehir Yakın Yerler

Başakşehir ilçesi ve bölgeye yakın bulunan hastaneler bulunuyor.

Nidapark Kayaşehir Proje Detayları

Başlangıç Tarihi: 28 Eylül 2016
Teslim Tarihi: 28 Mart 2018
Fiyat Aralığı: 518 Bin TL
Metre Kare: 102 m² - 226 m²
Daire Tipleri: 2+1,3+1,4+1,5+1
Konut Sayısı: 843
Blok Sayısı: 10
Yatırım Bedeli:
Proje Alanı:
İnşaat Alanı:
Satış: Devam Ediyor
İnşaat Devam Ediyor
Toplu Taşıma
Açık Otopark
Kapalı Otopark
Yeşil Alan
24 Saat Güvenlik
Alışveriş Merkezi
Restaurant
Hamam
Sauna
Spa Merkezi
Spor Salonu
Tenis Kortu
Basketbol Sahası
Yürüyüş AlanlarıVoleybol Sahası
Eğlence Merkezi
Açık Yüzme Havuzu
Kapalı Yüzme Havuzu
Çocuk Yüzme Havuzu
Çocuk Parkı
Mağaza/Ofis
Futbol Sahası
Cafe
Bisiklet Yolu
Fitness Salonu
Sosyal Tesis

Nidapark Kayaşehir Vaziyet Planı

Nidapark Kayaşehir Haritadaki Yeri

Nidapark Kayaşehir Kat Planları

Tahincioğlu Diğer Projeler

Satış Ofisi İletişim Bilgileri

Adres: Kayabaşı Mahallesi Kayaşehir Bulvarı No: 47 Başakşehir İstanbul

Telefon: 444 4 846

Email: mh@tahincioglu.com

Web: http://www.nidaparkkayasehir.com/

  • 0 Yorum