Bilgi Talep Formu

Nidapark Küçükyalı Projesi

Nidapark Küçükyalı projesinde 20 yıl vadeli kampanya ile ev sahibi olunabilir. Emlak Konut ve Tahincioğlu kampanyasıyla yüzde 5 peşin ödemeyle 240 ay taksitle ev sahibi olmak mümkün.

Tahincioğlu'nun 2017 konut projeleri kapsamında İstanbul Anadolu Yakası'nda Maltepe bölgesinde inşa edeceği yeni konut projesi "Nidapark Küçükyalı" projesi lansman yapılmaksızın ilk kampanya ile satışa sunuldu. Projede yüzde 5 peşin ödemeyle ev sahibi yapan Emlak Konut kampanyası ise devam ediyor.

Henüz lansman yapılmadı ama Tahincioğlu bu özel projenin satışında hızlı davranmak istedi. 1 Şubat ve 31 Mart arasında gerçekleştirilen dev Emlak konut GYO kampanyasıyla sadece yüzde 5 peşinat ödenmesiyle projeden hıuzla ev sahibi olunabilecek.  

Türk ekonomisine Emlka Konut tarafından ikinci destek kampanyası ile ilk defa satışa çıkan 2017 projesi olarak Nidapark Küçükyalı öne çıkan projelerden biri. Henüz adı dahi bir çok kişinin ilk kez duyduğu Tahincioğlu projesi de bu kampanya kapsamında tüketicinin karşısına çıkartmayı ve bu kampanyaya yetiştirmeyi başardı. Lansman tarihi henüz açıklanmış değil. Projeye ilgi ise oldukça yoğun...

Nidapark Küçükyalı projesi nerede, nasıl gidilir?

Tahincioğlu imzasıyla yükselecek olan bu yeni proje Nidapark Küçükyalı olarak satışlarına başlanırken, proje Maltepe İlçesi, Küçükyalı kavşağı üzerinde D-100 İstanbul-Ankara Karayolu yanında konumlandırıldı. Nidapark Küçükyalı projesinde yer alacak daire tiperi ise 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak tasarlanmış durumda.

Tahincioğlu Nidapark Küçükyalı projesi içerisinde toplam adet ve birim olarak bakıldığında ise; 358 adet 1+1 konut, 427 adet 2+1 konut, 350 adet 3+1 konut, 24 adet 4+1 konuttan oluşacak. 

Nidapark Küçükyalı konut fiyat listesi ve ödeme planı

Reklamları TV'de dönmeye başlayan Nidapark Küçükyalı projesinde satışa sunulan dairelerin fiyatları ise henüz firma tarafından açıklanmış değil.

Tahincioğlu tarafından verilen bilgiler dahilinde, Haziran 2020’de konut teslimlerinin yapılması planlanlanırken, Nidapark Küçükyalı konut fiyatları ise henüz netleşmezken, satış ofisi ve diğer iletişim araçlarıyla bu projeden daire almak isteyenlere bilgiler sunuluyor.

Emlak Konut kampanyası tarafından başlatılan kampanya ile ödeme planı olarak 20 yıl vade, 240 ay taksit seçenekleri proje satış ofisinden belirlenen daire ve belirlenen banka aracılığı ile konut kredisi kullandırılarak cebinize en uygun seçenekleri ve diğer ödeme seçeneklerini öğrenebilirsiniz.

Nidapark Küçükyalı projesi hakkında tüm ayrıntılara buradan ulaşabilirsiniz.

Maltepe ilçesine bağlı olan Küçükyalı bölgesinde gerçekleştirilecek olan Nidapark Küçükyalı; ticaret-konut alanları ile birlikte okul, meydan ve park alanlarından oluşuyor. 1+1’den 4+1’e kadar değişen metrekare alanlarıyla konut ve ofisler sahiplerine ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını açacak. Projede yer alan Nidapark Küçükyalı Kınalı, Nidapark Küçükyalı Sedef ve Nidapark Küçükyalı Burgaz etaplarından 625 konutu, 168 ofisi Emlak Konut GYO kampanyasıyla ön satışla oldukça yoğun bir ilgi tüketiciler tarafından gösterildiği gelen son bilgiler arasında.

Nidapark Küçükyalı Yakın Yerler

Şehrin önemli lokasyonu olan Maltepe ilçesinde yükselecek ve Bostancı, Kadıköy Kartal hattı arasında çok sayıda hastane Nidapark Küçükyalı projesine oldukça yakın bir konumda bulunuyor. Bunlardan bazıları ise Delta Hospital, İbni Sina Tıp Merkezi, Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Bayındır Hastanesi, Özel Maltepe Bölge Hastanesi, Özel Maltepe Tıp Merkezi, Central Hospital, Yeditepe Üniversitesi Hastanesi, İstanbul Meslek Hastalıkları Hastanesi, Maltepe Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Göz Vakfı İdealtepe Göz Merkezi, Bostancı Tıp Merkezi, Kardelen Tıp Merkezi, Dr.Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Adatepe Polikliniği, Özel Derya Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği, Maltepe Devlet Hastanesi, Maltepe Universitesi Hastanesi Kadin Dogum Unitesi, Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi,

Nidapark Küçükyalı Proje Detayları

Başlangıç Tarihi: 05 Şubat 2017
Teslim Tarihi: 29 Şubat 2020
Fiyat Aralığı: Açıklanmadı
Metre Kare:
Daire Tipleri: 1+0,1+1,2+1,3+1,4+1,5+1,6+1,7+1
Konut Sayısı: 1159
Blok Sayısı: Açıklanmadı
Yatırım Bedeli: Açıklanmadı
Proje Alanı: Açıklanmadı
İnşaat Alanı: Açıklanmadı
Satış: Devam Ediyor
Şehir: İstanbul / Maltepe
İnşaat Devam Ediyor
Toplu Taşıma
Açık Otopark
Kapalı Otopark
Yeşil Alan
24 Saat Güvenlik
Alışveriş Merkezi
Restaurant
Hamam
Sauna
Spa Merkezi
Spor Salonu
Tenis Kortu
Basketbol Sahası
Yürüyüş AlanlarıVoleybol Sahası
Eğlence Merkezi
Açık Yüzme Havuzu
Kapalı Yüzme Havuzu
Çocuk Yüzme Havuzu
Çocuk Parkı
Mağaza/Ofis
Futbol Sahası
Cafe
Bisiklet Yolu
Fitness Salonu
Sosyal Tesis

Nidapark Küçükyalı Haritadaki Yeri

Tahincioğlu Diğer Projeler

Satış Ofisi İletişim Bilgileri

Adres: Çınar Mahallesi Rıfkı Tongsir Caddesi No:113 Maltepe / İstanbul

Telefon: 444 4 846

Email: mh@tahincioglu.com

Web: http://www.tahincioglu.com/

  • 1 Yorum
  • Gülsün yüksel
    9 ay önce
    Merhaba fiyat ve odeme kosullari ile ilgili bilgi almak istiyorum