Bilgi Talep Formu

Niğde Emlak Konutları Projesi

Niğde Emlak Konutları projesi kapsamında 1 Şubat 2017'de başlatılan Emlak Konut kampanyası sürüyor. 20 yılda yüzde 0,79 vade farkı, 10 yılda yüzde 0,45 vade farkı, 5 yıla ‘0’ vade farkı ve sadece yüzde 5 peşinat ile ev sahibi olunabiliyor. Niğde Emlak Kon

Emlak Konut, 2016'da başladoğı Anadolu açılımı kapsamında hayata geçirilen yeni konut projelerinden Niğde Emlak Konutları bölgenin en önemli konut projeleri arasında öne çıkıyor.

1 Şubat - 31 Mart tarihleri arasında Emlak Konut tarafından başlatılan konut kampanyasına dahil olan projeden ev sahibi olmak isteyenler projenin detaylarını buradan öğrenebilirler.

Niğde İline bağlı olan, Merkez İlçesi sınırlarında, Aşağı Kayabaşı Mahallesi bölgesinde bulunan Niğde Emlak Konutları projesi kapsamında bölgenin  çhresi, yatırım değeri oldukça yükselmiş durumda. Projenin hayata geçirilerek tamamlanması durumunda değeri ise 125 milyon 25 bin TL olacak.

Niğde Emlak Konutları nerede, nasıl gidilir?

Emlak Konut Traafından 2019'da dairelerin teslim edileceği Niğde Emlka Konutları projesi lokasyon bilgisi detaylarını buradan okuyabilirsiniz. 

Niğde Stadyumu yakınlığı ile bilinen dev proje yaklaşık olarak 4,1 kilometre uzaklıkta konumlanırken, Niğde iline bağlı köy garına olan uzaklığı ise 4,2 kilometre, Niğde tren garına olan uzaklığı ise 4,6 kilometre mesafede bulunan proje kolay bir ulaşıum olanağı sunuyor. 

Niğde Emlak Konutları fiyat listesi, ödeme bilgileri kampanya detayları

1 Şubat 2017 tarihli Emak Konut Kampanyası kapsamında bulunana 30 projeden biri olarak öne çıkan Anadolu projelerinden Niğde Emlaak Konutları daire büyüklükleri ve şehrin en değerli bölgesinde hayata geçirilmesiyle öne çıkıyor.

Niğde Emlak Konutları projesinden ev sahibi olamka isteyenler 328 Bin liradan başlayan fiyatlarla ev sahibi olabilirler. Maksimum fiyat ise 559 Bin lira olarak Emlak Konut tarafından belirlenmiş durumda. 

31 Mart 2017 tarihine kadar sürecek Emlak Konut GYO, Türkiye'nin geleceğine ve ekonomisine olan güveninin göstergesi olarak yeni bir tarihi kampanyaya daha imza atıyor. Konut ve bankacılık sektörlerinin ele ele verdiği “Güçlü Türkiye için Birlik Vakti” kampanyasında 20 yıl için yüzde 0,79 vade farkı ve yüzde 5 peşinatla ev sahibi olunablecek.

Orta ve Orta alt grubu için şu sıralar reklamları dönen 20 yıllık kampanyadan faydalanmak isteyenler yüzde 5 peşinat ödeyerek evlerinin tapularını alabilecekler. Kampanya kapsamında, 20 yılda yüzde 0,79 vade farkı, 10 yılda yüzde 0,45 vade farkı, 5 yıla ‘0’ vade farkı ve sadece yüzde 5 peşinat ile ev sahibi olmayı daha kolay hale getirmiş olacak olan kampanya ile şimdiye kadar ev sahibi olamamış olan vatandaşa oldukça cazip avantajlarla ev sahibi olunacak.

Niğde Emlak Konutları Proje Detayları

Başlangıç Tarihi: 30 Haziran 2016
Teslim Tarihi: 30 Aralık 2019
Fiyat Aralığı: 333 bin TL
Metre Kare: 170 m² - 200 m²
Daire Tipleri: 2+1,3+1,4+1
Konut Sayısı: 349
Blok Sayısı: 7
Yatırım Bedeli:
Proje Alanı: 25643 m²
İnşaat Alanı:
Satış: Devam Ediyor
Şehir: Niğde / Niğde
İnşaat Devam Ediyor
Toplu Taşıma
Açık Otopark
Kapalı Otopark
Yeşil Alan
24 Saat Güvenlik
Restaurant
Hamam
Spor Salonu
Tenis Kortu
Basketbol Sahası
Yürüyüş AlanlarıVoleybol Sahası
Eğlence Merkezi
Açık Yüzme Havuzu
Kapalı Yüzme Havuzu
Çocuk Yüzme Havuzu
Çocuk Parkı
Mağaza/Ofis
Futbol Sahası
Cafe
Bisiklet Yolu
Fitness Salonu
Sosyal Tesis

Niğde Emlak Konutları Vaziyet Planı

Niğde Emlak Konutları Haritadaki Yeri

Emlak Konut GYO Diğer Projeler

Satış Ofisi İletişim Bilgileri

Adres: Aşağı Kayabaşı Mahallesi, Alparslan Türkeş Bulvarı, Cicibaba Apartmanı, 39/C, No: 31 Merkez / Niğde

Telefon: 444 36 55

Email: info@emlakkonut.com.tr

Web: http://www.emlakgyo.com.tr/

  • 0 Yorum