Bilgi Talep Formu

Park Mavera 2 Projesi

Park Mavera 2 konut projesi için yüzde 5 peşinat ödeyerek ev sahibi olunmasını mümkün kılan kampanya 1 Şubat itibariyle başladı. 31 Mart 2017 tarihine kadar sürecek olan kampanya ile; 10 yıla yüzde 0,45 vade farkı 5 yıla ise ‘0’ vade farkı gibi uygun öde

Emlak Konut GYO'nun hasılat paylaşım modeliyle ortak olduğu, Makro İnşaat ve Akyapı imzasıyla hayata geçirilen dev projenin ikinci etap evleri satışa sunuldu. 

1 Şubat - 31 Mart 2017 tarihleri arasında ev sahibi olmak isteyenlere özel başlatılan konut satış kampanyasında Park Mavera 2'de avantajlı fiyatlarla ev sahibi olabilirsiniz.

Tüm ihtiyaçlarınıza tek bir merkezde cevap verebilecek, Türkiye’nin en planlı şehir meydanında yükselen bir yaşam düşünün. Her sabah yemyeşil bir botanik parka bakarak uyandığınız, İstanbul’un trafiğinden uzak ama İstanbul’un merkezinde bir yaşam alanı. İstanbul’un istediğiniz noktasına aracınızla ya da toplu taşımayla rahatça ulaşabileceğiniz bir yaşam. Üstelik Türkiye’nin en büyük sağlık kompleksinin yanı başında. Artık tüm bu düşledikleriniz Başakşehir yeni merkezdeki Park Mavera'da hayat buluyor.

Türkiye’nin ilk planlı şehir meydanında inşa edilen Park Mavera, tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek bir merkezde hayat buluyor. 43 bin metrekarelik alan üzerinde 7 blokta toplam 556 daireden oluşan Park Mavera, her ayrıntısı ustalıkla düşünülmüş bir yaşam merkezi olarak planlandı. 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerden meydana gelen Park Mavera 2 konut projesi kapsamında satın aldığınız evde, ailenizle keyifli vakit geçirebileceğiniz çift sosyal tesiste kapalı yüzme havuzları, fitness salonları, Türk hamamı, fin hamamı, sauna ve buhar odaları standart ve ücretsiz olarak sunulan bazı özel ayrıcalıklardan...

Park Mavera 2 projesi ödeme planı

Emlak Konut GYO bünyesinde hasılat paylaşımı modeli ile hayata geçirilen Park Mavera 2 konut projesi için yüzde 5 peşinat ödeyerek ev sahibi olunmasını mümkün kılan kampanya 1 Şubat itibariyle başladı. 31 Mart 2017 tarihine kadar sürecek olan kampanya ile; 10 yıla yüzde 0,45 vade farkı 5 yıla ise ‘0’ vade farkı gibi uygun ödeme koşulları sunuluyor. “Güçlü Türkiye için Birlik Vakti” kampanyasında ortalama 100 bin TL için kullanılacak kredilerde 240 ay için aylık ödeme 930 TL, 120 ay için ise 1.080 TL tl olacak.

20 yılda yüzde 0,79 vade farkı, 10 yılda yüzde 0,45 vade farkı, 5 yıla ‘0’ vade farkı ve sadece yüzde 5 peşinat ödeyerek Park Mavera 2 projesinden yeni bir ev sahibi olabilirsiniz.

Park Mavera 2 projesi fiyat listesi

Park Mavera 2 konut projesi'nde satışta olan 2+1 dairelerin satış fiyatları 638.000 TL den başlarken, 3+1 daire fiyatları ise 877.000 - 925.000 TL arasında, 4+1 daire seçeneğinden satın almak isteyenler ise  1.000.000 - 1.100.000 TL aralığında 240 aya varan taksit seçenekleri ile Emlak Konut kampanyasından faydalanabilirler.

Alt yapı, üst yapı ve sosyal donatı anlamında Türkiye’nin Avrupai tarzdaki ilk şehir meydanında inşa edilen Park Mavera, 8 ihtisas hastaneli Türkiye’nin en büyük sağlık kompleksine 1 km mesafede bulunuyor. 2017 yılında tamamlanması planlanan 3. Köprü Bağlantı Yolu üzerinde yer alan Park Mavera, Anadolu Yakası'na dakikalar içinde ulaşma imkanı sunuyor.

Park Mavera 2 projesi nerede, nasıl gidilir?

 Park Mavera 2 projesi TEM’e, 3. Köprü Bağlantı Yolu’na ve 3. Çevreyolu’na evlerinden çıkıp direkt bağlanıyor. Park Mavera’dan 3. Köprü Bağlantı Yolu ile Anadolu Yakası’na geçmek sadece 15 dakika mesafede konumlanmış durumda.

Park Mavera’da komşusu olacağınız şehir parkı soluduğunuz havayı temizlemekle kalmıyor, ailenizle daha keyifli vakit geçirebileceğiniz benzersiz olanaklar sunuyor. Her sabah doğanın huzur veren renkleriyle güne başlamanızı sağlayacak şehir parkı;

•    Ağaçların altında yürüyebileceğiniz veya koşabileceğiniz kilometrelerce doğa yürüyüş parkuru
•    Tiyatrolar
•    Sinema
•    Sergi ve kongre merkezleri
•    Spor alanları
•    Çim konser meydanları
•    Ailenizle gün batımında sandal sefası yapacağınız on binlerce metrekarelik göletler
•    Göl restoranlar
•    Çiçek parkları
•    Amfi tiyatro
ve yorgunluğunuzu atabileceğiniz dinlenme alanlarıyla hayalini kurduğunuz bir yaşam sunuyor.

Park Mavera 2 Proje Detayları

Başlangıç Tarihi: 01 Ocak 2017
Teslim Tarihi: 31 Temmuz 2018
Fiyat Aralığı: 638 Bin TL
Metre Kare: 126 m² - 250 m²
Daire Tipleri: 2+1,3+1,4+1
Konut Sayısı: 2556
Blok Sayısı: 7
Yatırım Bedeli:
Proje Alanı: 43.000
İnşaat Alanı:
Satış: Devam Ediyor
İnşaat Devam Ediyor
Toplu Taşıma
Açık Otopark
Kapalı Otopark
Yeşil Alan
24 Saat Güvenlik
Alışveriş Merkezi
Restaurant
Hamam
Sauna
Spa Merkezi
Spor Salonu
Tenis Kortu
Basketbol Sahası
Yürüyüş AlanlarıVoleybol Sahası
Eğlence Merkezi
Açık Yüzme Havuzu
Kapalı Yüzme Havuzu
Çocuk Yüzme Havuzu
Çocuk Parkı
Mağaza/Ofis
Futbol Sahası
Cafe
Bisiklet Yolu
Fitness Salonu
Sosyal Tesis

Park Mavera 2 Vaziyet Planı

Park Mavera 2 Haritadaki Yeri

Makro İnşaat Diğer Projeler

Satış Ofisi İletişim Bilgileri

Adres: Park Mavera Projesi Satış Ofisi: Kayabaşı Mah. Evliya Çelebi Cad. No:3 Başakşehir

Telefon: 444 61 71

Email: info@parkmavera.com

Web: http://www.parkmavera.com/

  • 0 Yorum