Bilgi Talep Formu

Sinpaş Altınoran Projesi

Sinpaş Yapı’nın Altınoran projesinde başlattığı ‘Ev Aldıran Çadır Günleri’ kapsamında ilk kez %30 indirim sağlanan kampanya 10 – 26 Mart tarihleri arasında geçerli olacak. 320,400 TL – 3,235.100 TL (Peşin + Kampanya indirimli, KDV hariç)

Sinpaş Yapı’nın Çankaya’da hayata geçirdiği Türkiye gayrimenkul sektörünün temalı en büyük yaşam projesi olan Altınoran ile Ankara’nın konut anlayışını değiştirme hedefiyle konut ve yaşam kalitesini yükseltecek standartları da yeniden belirliyor.

Sinpaş Altınoran konut projesinde hemen teslim daireler son alıcılarını bekliyor. Projede inşaat tamamlandı, yaşam başladı.

Altınoran içersinde bulunan Altınoran Çarşı’da Starbucks, Mado, Which Cafe, Simitçi Dünyası, Home Kitchen, City Wok, Branca, Arabia Coffee ve 3M Migros gibi tüm ihtiyaçların karşılanacağı alanlar sunuyor. Vadi manzarasında spor ve yüzme imkanı sağlayan Sports International’da sporu yaşamın içine dahil ediyor. 

Yılın 365 günü kayak yapmaya imkân sağlayan ve projenin içinden teleferikle inilen tek şehir içi kayak merkezi Snowland’e sadece site sakinleri değil tüm Ankaralılar ilgi gösteriyor. Altınoran Çarşı’nın İmrahor vadisine bakan bölümünde yer alan Skywalk, 250 metre yüksekliğindeki cam platformu ile gökyüzünde yürüme deneyimi yaşatıyor. 

Proje ziyaretinde bulunan Ankaralı’ların fotoğraf çektirmek için ilk uğradığı yer Skywalk oluyor. Hayatlarında spor ve maceraya yer veren Altınoran’lılar ise ExtremeLand ile metrelerce yükseklikteki yüksek ip parkurunda macera ve adrenalin keyfini yaşayacak. Altınoran bütün sosyal donatılarıyla sadece site sakinlerine değil bütün Ankaralıların kullanımına imkân veriyor.

Sinpaş Altınoran konut projesi fiyat listesi ve ödeme planı

Sinpaş Yapı’nın Altınoran projesinde başlattığı ‘Ev Aldıran Çadır Günleri’ kapsamında ilk kez %30 indirim sağlanan kampanya 10 – 26 Mart tarihleri arasında geçerli olacak.  320,400 TL – 3,235.100 TL (Peşin + Kampanya indirimli, KDV hariç)

Sinpaş Altınoran Proje Detayları

Başlangıç Tarihi: 11 Mart 2017
Teslim Tarihi: 11 Mart 2017
Fiyat Aralığı: 320 Bin TL
Metre Kare: 81 m² - 500 m²
Daire Tipleri: 1+1,2+1,3+1,4+1,5+1,6+1
Konut Sayısı: 2647 Hemen Teslim
Blok Sayısı:
Yatırım Bedeli:
Proje Alanı: 150 Bin m²
İnşaat Alanı: 150 Bin m²
Satış: Devam Ediyor
Şehir: Ankara / Çankaya
İnşaat Devam Ediyor
Toplu Taşıma
Açık Otopark
Kapalı Otopark
Yeşil Alan
24 Saat Güvenlik
Alışveriş Merkezi
Restaurant
Hamam
Sauna
Spa Merkezi
Spor Salonu
Tenis Kortu
Basketbol Sahası
Yürüyüş AlanlarıVoleybol Sahası
Eğlence Merkezi
Açık Yüzme Havuzu
Kapalı Yüzme Havuzu
Çocuk Yüzme Havuzu
Çocuk Parkı
Mağaza/Ofis
Futbol Sahası
Cafe
Bisiklet Yolu
Fitness Salonu
Sosyal Tesis

Sinpaş Altınoran Haritadaki Yeri

Sinpaş Diğer Projeler

Satış Ofisi İletişim Bilgileri

Adres: Turan Güneş Bulvarı, Altınoran No:54 (MSB Lojmanları Arkası) 06550 Oran - Çankaya / Ankara

Telefon: 444 19 74

Email: info@sinpas.com.tr

Web: http://www.sinpasaltinoran.com.tr

  • 0 Yorum