Bilgi Talep Formu

Sinpaş Palas Finans Şehir Projesi

Sinpaş Palas Finans Şehir ve diğer Sinpaş projelerinde 5 yıl sıfır, 10 yıl 0.45, 20 yıla ise 0.79 vade farkı seçenekleriyle sadece yüzde 5 peşinatla ev sahibi olunabiliyor.

Sinpaş Palas, az katlı yaşamı, yüksek duvarlarla çevrelenmiş site anlayışı terk edilerek tasarlanmış ince zevkli modern mimarisi ve sokak planlamasıyla; uzmanları tarafından müşteri memnuniyetine ve konforuna öncelik verilerek tercih edilen seçkin standart iç dekorasyon uygulamalarıyla ve konsept peyzaj uygulaması ile çalışanların ve şehir hayatından keyif alanların yeni adresi olacak.

"Şehirli" yaşam dokunuşlarının, Tuğla ve Metal görünümlü Dış Cepheli evlerden Arnavut kaldırımlı sokaklara, alışveriş caddesinden, fonksiyonel iç avlulara, Şehir parkından, dört mevsim renk değiştiren bahçelere, yürüyüş ve bisiklet parkurlarına kadar her alanda hissedildiği Sinpaş Palas’ta, kendinizi güvende hissedeceğiniz  huzur dolu bir yaşam sizi bekliyor.

Yeşillikler içinde bir alışveriş caddesi, semt polikliniği, spor salonu, okulu… Ataşehir ve Ümraniye’nin kesiştiği noktada, İFM’ye komşu Sinpaş Palas Finans Şehir’de, alıştığınız gibi değil, hayal ettiğiniz gibi bir semt hayatıyla buluşacaksınız.

Bakkalından fırınına, manavından kasabına, simitçisinden şarküterisine, birbirinden şık kafelerinden restoranlarına; özlediğiniz nostaljik semt hayatını yaşatacak her şey Sinpaş Palas Finans Şehir’de.

Şehrin merkezinde dört mevsim doğayla bütünleşmek, yemyeşil çimenlere uzanmak ve kuş cıvıltıları eşliğinde uzun bir yürüyüşe ya da bisiklet turuna çıkmak artık hayal değil. 45 bin metrekareye yayılan İstanbul’un en yeni şehir parkı, Sinpaş Palas Finans Şehir’de.

Sinpaş Palas Finans Şehir nerede, nasıl gidilir?

Sinpaş'ın yeni konut projesi lokasyon olarak Çakmak Mah. Şenol Güneş Bulvarı, Serüven Sk. Ümraniye/İstanbul adresinde TEM kenarında konumlandırılan dev proje Sinpaş Palas Finans Şehir İstanbul Finans Merkezi'ne (İFM) yürüme mesafesinde konumlandırıldı.

Sinpaş Palas Finans Şehir Proje Detayları

Başlangıç Tarihi: 09 Mart 2017
Teslim Tarihi: 28 Kasım 2020
Fiyat Aralığı: Açıklanmadı
Metre Kare: m² Açıklanmadı
Daire Tipleri: 1+0,1+1,2+1,3+1,4+1,5+1,6+1,7+1
Konut Sayısı: Açıklanmadı
Blok Sayısı: Açıklanmadı
Yatırım Bedeli: Açıklanmadı
Proje Alanı:
İnşaat Alanı: Açıklanmadı
Satış: Devam Ediyor
Şehir: İstanbul / Ümraniye
İnşaat Devam Ediyor
Toplu Taşıma
Açık Otopark
Kapalı Otopark
Yeşil Alan
24 Saat Güvenlik
Alışveriş Merkezi
Restaurant
Hamam
Sauna
Spa Merkezi
Spor Salonu
Tenis Kortu
Basketbol Sahası
Yürüyüş AlanlarıVoleybol Sahası
Eğlence Merkezi
Açık Yüzme Havuzu
Kapalı Yüzme Havuzu
Çocuk Yüzme Havuzu
Çocuk Parkı
Mağaza/Ofis
Futbol Sahası
Cafe
Bisiklet Yolu
Fitness Salonu
Sosyal Tesis

Sinpaş Palas Finans Şehir Haritadaki Yeri

Sinpaş Diğer Projeler

Satış Ofisi İletişim Bilgileri

Adres: Çakmak Mah. Şenol Güneş Bulvarı, Serüven Sk. Ümraniye/İstanbul

Telefon: 444 19 74

Email: info@sinpas.com.tr

Web: http://www.sinpaspalas.com/

  • 0 Yorum