Bilgi Talep Formu

Sur Yapı Koşuyolu Projesi

Sur Yapı projelerinde 0 peşinatla, 240 aya kadar taksit fırsatı sürüyor.

Sur Yapı İstanbul Avrupa Yakası konut projeleri kapsamında Kadıköy ilçesine bağlı Koşuyolu’nda Yeni Projesine Başlıyor! Sur Yapı, İstanbul Anadolu Yakası’nın en prestijli konut projeleri arasında yer alacak yeni projesi Sur Yapı Koşuyolu hakkında ayrıntılar.

Sur Yapı’nın Koşuyolu’ndaki yeni konut projesi  E-5 Koşuyolu girişinin hemen yanında ve E-5 ile doğrudan bağlantılı bir konumda yer alıyor. Sur Yapı’nın en yeni projelerinden biri olan ve içinde konut, home ofis blokları ve ticari alanlar barındıracak olan Koşuyolu konut ve ofis projesi Anadolu Yakası’nın en kıymetli lokasyonlarından bir tanesinde yer alacak. Sur Yapı’nın en yeni projelerinden Koşuyolu konut projesi, batı cephesinden Tarihi Yarım Ada, güney cephesinden Kadıköy ve Haydarpaşa, doğu cephesinden Adalar ve Marmara Denizi, kuzey cephesinden Çamlıca manzaraları ile konut sahibi olmak isteyenlere harika bir İstanbul panoraması yaşatacak. Koşuyolu konut ve ofis projesi içinde yer alacak home ofis blokları ise konforlu bir çalışma hayatı sunacak. 

Merkezi konumuyla dikkat çeken Koşuyolu konut ve ofis projesi, Kadıköy ilçesi sınırlarında olmasının yanısıra, Anadolu Yakası’nın en önemli ve tarihi ilçelerinden Üsküdar’a da komşu bir konumda lokasyon olarak bulunuyor.

Yapımı kısa bir süre içerisinde tamamlanması planlanan, Koşuyolu konut ve ofis projesine çok yakın bir mesafede yer alan Avrasya Tüneli ile Avrupa ve Anadolu Yakası arasında geçiş sağlanabilecek. 

Sur Yapı Koşuyolu nerede, nasıl gidilir?

Sur Yapı’nın en yeni konut projesi olan Koşuyolu projesinde ulaşım oldukça rahat olacak.

Kadıköy – Kartal metrosunun Acıbadem istasyonuna yakınlığı ile bilinen Sur Yapı’nın Koşuyolu konut projesinde, Anadolu Yakası’nda birçok noktaya ulaşım kolaylıkla yapılabilecek. Marmaray’ın başlangıç durağı olan Ayrılıkçeşmesi durağına yakınlığı ile Koşuyolu konut projesinden konut sahibi olmak isteyenler, Avrupa Yakası’na geçerken Marmaray’ı kullanarak kolaylık sağlayacak. İki kıta arasını Metrobüs ile geçmek isteyenlere Koşuyolu konut projesi, Altunizade, Acıbadem ve Uzunçayır duraklarına yakınlığı ile kolay bir ulaşım imkânı sağlnacak.

Sur Yapı Koşuyolu Proje Detayları

Başlangıç Tarihi: 16 Şubat 2017
Teslim Tarihi: 31 Ocak 2019
Fiyat Aralığı: Açıklanmadı
Metre Kare: m² Açıklanmadı
Daire Tipleri: 1+0,1+1,2+1,3+1
Konut Sayısı: Açıklanmadı
Blok Sayısı: Açıklanmadı
Yatırım Bedeli: Açıklanmadı
Proje Alanı: Açıklanmadı
İnşaat Alanı: Açıklanmadı
Satış: Devam Ediyor
Şehir: İstanbul / Kadıköy
İnşaat Devam Ediyor
Toplu Taşıma
Açık Otopark
Kapalı Otopark
Yeşil Alan
24 Saat Güvenlik
Alışveriş Merkezi
Restaurant
Hamam
Sauna
Spa Merkezi
Spor Salonu
Tenis Kortu
Basketbol Sahası
Yürüyüş AlanlarıVoleybol Sahası
Eğlence Merkezi
Açık Yüzme Havuzu
Kapalı Yüzme Havuzu
Çocuk Yüzme Havuzu
Çocuk Parkı
Mağaza/Ofis
Futbol Sahası
Cafe
Bisiklet Yolu
Fitness Salonu
Sosyal Tesis

Sur Yapı Koşuyolu Haritadaki Yeri

Sur Yapı Diğer Projeler

Satış Ofisi İletişim Bilgileri

Adres: Sur Yapı Koşuyolu Kadıköy / İstanbul

Telefon: 444 5 787

Email: suryapi@suryapi.com.tr

Web: http://kosuyolu.suryapi.com.tr/

  • 0 Yorum