Bilgi Talep Formu

Sur Yapı Excellence Koşuyolu Projesi

Sur Yapı projelerinde 0 peşinatla, 240 aya kadar taksit fırsatı sürüyor.

Sur Yapı İstanbul Avrupa Yakası konut projeleri kapsamında Kadıköy ilçesine bağlı Koşuyolu’nda Yeni Projesine Başlıyor! Sur Yapı, İstanbul Anadolu Yakası’nın en prestijli konut projeleri arasında yer alacak yeni projesi Sur Yapı Excellence Koşuyolu hakkında ayrıntılar.

700 Milyon TL tutarında bir yatırımla Sur Yapı’nın Excellence Koşuyolu’ndaki yeni konut projesi  E-5 Koşuyolu girişinin hemen yanında ve E-5 ile doğrudan bağlantılı bir konumda yer alıyor. Sur Yapı’nın en yeni projelerinden biri olan ve içinde konut, home ofis blokları ve ticari alanlar barındıracak olan Excellence Koşuyolu konut ve ofis projesi Anadolu Yakası’nın en kıymetli lokasyonlarından bir tanesinde yer alacak. Sur Yapı’nın en yeni projelerinden Excellence Koşuyolu konut projesi, batı cephesinden Tarihi Yarım Ada, güney cephesinden Kadıköy ve Haydarpaşa, doğu cephesinden Adalar ve Marmara Denizi, kuzey cephesinden Çamlıca manzaraları ile konut sahibi olmak isteyenlere harika bir İstanbul panoraması yaşatacak. v konut ve ofis projesi içinde yer alacak home ofis blokları ise konforlu bir çalışma hayatı sunacak. 

Merkezi konumuyla dikkat çeken Sur Yapı Excellence Koşuyolu konut ve ofis projesi, Kadıköy ilçesi sınırlarında olmasının yanısıra, Anadolu Yakası’nın en önemli ve tarihi ilçelerinden Üsküdar’a da komşu bir konumda lokasyon olarak bulunuyor.

Yapımı kısa bir süre içerisinde tamamlanması planlanan, Sur Yapı Excellence Koşuyolu konut ve ofis projesine çok yakın bir mesafede yer alan Avrasya Tüneli ile Avrupa ve Anadolu Yakası arasında geçiş sağlanabilecek. 

Sur Yapı Excellence Koşuyolu projesi toplam 5 blok üzerinde 184 adet konut olarak hayata geçiriliyor. Metrekare satış fiyatlarının 15 Bin TL olarak nbelirlendiği Projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri yer alacak. Darelerin büyüklükleri ise 57 metrekareden başlayacak, 387 metrekareye kadar büyüklüklerdeki evler geniş ailelere seçenek olarak sunuluyor. Konutların satış fiyatları ise 918 Bin TL'den başlangıç göstewriyor. Proeden ev sahibi olmak isteyenler için sıfır peşinat, sıfır faiz ve 240 aya varan taksitlerle ev sahibi olunabilecek.

Sur Yapı Excellence Koşuyolu  nerede, nasıl gidilir?

Sur Yapı’nın en yeni konut projesi olan Excellence Koşuyolu projesinde ulaşım oldukça rahat olacak.

Kadıköy – Kartal metrosunun Acıbadem istasyonuna yakınlığı ile bilinen Sur Yapı’nın Excellence Koşuyolu konut projesinde, Anadolu Yakası’nda birçok noktaya ulaşım kolaylıkla yapılabilecek. Marmaray’ın başlangıç durağı olan Ayrılıkçeşmesi durağına yakınlığı ile Koşuyolu konut projesinden konut sahibi olmak isteyenler, Avrupa Yakası’na geçerken Marmaray’ı kullanarak kolaylık sağlayacak. İki kıta arasını Metrobüs ile geçmek isteyenlere Koşuyolu konut projesi, Altunizade, Acıbadem ve Uzunçayır duraklarına yakınlığı ile kolay bir ulaşım imkânı sağlnacak.

Sur Yapı Excellence Koşuyolu Proje Detayları

Başlangıç Tarihi: 16 Şubat 2017
Teslim Tarihi: 31 Ocak 2019
Fiyat Aralığı: 918 Bin TL
Metre Kare: 57 m² - 387 m²
Daire Tipleri: 1+1,2+1,3+1,4+1
Konut Sayısı: 184
Blok Sayısı: 5
Yatırım Bedeli: 700 Milyon TL
Proje Alanı: 25 Bin m²
İnşaat Alanı: Açıklanmadı
Satış: Devam Ediyor
Şehir: İstanbul / Kadıköy
İnşaat Devam Ediyor
Toplu Taşıma
Açık Otopark
Kapalı Otopark
Yeşil Alan
24 Saat Güvenlik
Alışveriş Merkezi
Restaurant
Hamam
Sauna
Spa Merkezi
Spor Salonu
Tenis Kortu
Basketbol Sahası
Yürüyüş AlanlarıVoleybol Sahası
Eğlence Merkezi
Açık Yüzme Havuzu
Kapalı Yüzme Havuzu
Çocuk Yüzme Havuzu
Çocuk Parkı
Mağaza/Ofis
Futbol Sahası
Cafe
Bisiklet Yolu
Fitness Salonu
Sosyal Tesis

Sur Yapı Excellence Koşuyolu Vaziyet Planı

Sur Yapı Excellence Koşuyolu Haritadaki Yeri

Sur Yapı Excellence Koşuyolu Kat Planları

Sur Yapı Diğer Projeler

Satış Ofisi İletişim Bilgileri

Adres: Acıbadem Mahallesi Dostozan Sokak No:1 Koşuyolu Kadıköy İstanbul

Telefon: 444 5 787

Email: suryapi@suryapi.com.tr

Web: http://excellencekosuyolu.com.tr

  • 0 Yorum