Bilgi Talep Formu

Sur Yapı Lavender Projesi

Sur Yapı Lavender projesi kapsamında firma tarafından başlatılan sıfır peşinat, sıfır faiz fırsatı ile ev sahibi olunabiliyor.

Sur Yapı'nın nitelikli projelerinden İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe ilçesinde hayata geçirdiği Lavender projesinde satışlar sürüyor.

Proje kapsamında sıfır peşinatla ev sahibi olunabiliyor.

Sancaktepe bölgesinde Alemdağ Caddesi üzerine cepheli olarak yükselen Sur Yapı Lavender Sancaktepe projesi kapsamında toplamda 535 konut bulunuyor. Sur Yapı Lavender projesinin daire tipleri ise 1+1 ila 4+1'e kadar farklı tip konut seçenekleri bulunuyor. Projede yer alan dairelerin büyüklükleri ise 45 ile 195 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Lavender Sancaktepe projesi en ünlü markalara ev sahipliği yapan ve her türlü ihtiyaca cevap veren geniş alışveriş caddesi bulunurken, sadece site içinde değil, geniş bir nüfusa ev sahipliği yapan Sancaktepe'de hizmet verecek.

Sur Yapı Lavender projesi kampanyalı ödeme planı seçenekleri

Emlak Konut GYO - GYODER ve KONUTDER'in başlattığı 240 ay vade, 120 ay vade imkanının yanı sıra Sur Yapı firması, dileyen müşterilerine ister sıfır peşinat, sıfır faizle 60 ay vade farksız ödeme olanağı alternatif olarak; sıfır peşinat imkanı sunarak kampanyasını farklılaştırıyor. Sur Yapı, 120 ay için 0,45 vade, 180 ay için 0,74 vade ve 240 ay için 0,79 vade seçenekleri ile peşinatsız ev sahibi yapıyor. Sur Yapı, kampanyaya ek olarak peşin ve peşin + banka kredili ödemelerde yüzde 10 + 10 indirim fırsatından anında faydalanabilirsiniz.
 
Sur Yapı kendi bünyesinde şu sıralar reklamları dönen, "Olur Olur Bal Gibi Olur" isimli konut kampanyası sayesinde ev sahibi olmak isteyenlere, yatırım yapmak isteyenlere sıfır faiz, sıfır peşinat ile 60 ay vade farksız ödeme fırsatı sunuyor.

Sur Yapı Lavender güncel kopnut fiyatları listesi, ödeme seçenekleri

Sur Yapı Lavender  projesinde 1+1 dairelerin satış fiyatları 394.000 TL den başlarken,
2+1 konut fiyatları 525.000 TL, 3+1 ev fiyatları 1.015.000 TL ve en büyük aile tipi dairelerde ise konut fiyat listesine göre fiyatları 4+1  konutlarda 1.274.000 TL den başlayan fiyatlarla satışlar sürüyor.

Sur Yapı Lavender projesi nerede, nasıl gidilir?

Sancaktepe, Anadolu ve Avrupa yakaları arasındaki ana ulaşım arteri üzerinde bulunması sebebiyle son dönemde yatırımcılar için önemli bir çekim noktası. Lavender ise, 3 ana yolun birleştiği değerli bir konum olan Ataşehir aksında, TEM’e komşu bir arazide yer alıyor.

Bu yıl açılacak olan 3. Boğaz Köprüsü bağlantı yolları ile Üsküdar-Çekmeköy metro hattı Sancaktepe’nin kalbinden geçiyor. Metro sayesinde Üsküdar’a 20 dakika, Yenikapı’ya 30 dakika, Taksim’e ise 45 dakikada ulaşılabiliyor.

Lavender, Çekmeköy-Sancaktepe metrosu ve Kuzey Marmara Otoyolu bağlantısı ile Halkalı-Gebze arasında kesintisiz ulaşımı sağlayacak olan hızlı trenin Anadolu Yakası’ndaki durağına da komşu konumlandırılmış durumda.

Sur Yapı Lavender Yakın Yerler

Özel Hastane Özel Via Hospital Sancaktepe, Özel Sancaktepe Bölge Hastanesi, Özel Deniz Tıp Merkezi, Özel Meditepe Tıp Merkezi, Özel Sarıgazi Yaşam Tıp Merkezi, Sancaktepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Özel Marmaradent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Özel Samandıra Güven Polikliniği

Sur Yapı Lavender Proje Detayları

Başlangıç Tarihi: 02 Ocak 2016
Teslim Tarihi: 31 Aralık 2018
Fiyat Aralığı: 391 Bin TL
Metre Kare: 45 m² - 195 m²
Daire Tipleri: 1+1,2+1,3+1,4+1
Konut Sayısı: 535
Blok Sayısı:
Yatırım Bedeli:
Proje Alanı:
İnşaat Alanı:
Satış: Devam Ediyor
Şehir: İstanbul / Sancaktepe
İnşaat Devam Ediyor
Toplu Taşıma
Açık Otopark
Kapalı Otopark
Yeşil Alan
24 Saat Güvenlik
Alışveriş Merkezi
Restaurant
Hamam
Sauna
Spa Merkezi
Spor Salonu
Tenis Kortu
Basketbol Sahası
Yürüyüş AlanlarıVoleybol Sahası
Eğlence Merkezi
Açık Yüzme Havuzu
Kapalı Yüzme Havuzu
Çocuk Yüzme Havuzu
Çocuk Parkı
Mağaza/Ofis
Futbol Sahası
Cafe
Bisiklet Yolu
Fitness Salonu
Sosyal Tesis

Sur Yapı Lavender Vaziyet Planı

Sur Yapı Lavender Haritadaki Yeri

Sur Yapı Lavender Kat Planları

Sur Yapı Diğer Projeler

Satış Ofisi İletişim Bilgileri

Adres: Eyüp Sultan Cad. Deha Cad. No: 2/3A Sancaktepe/İSTANBUL

Telefon: 444 5 787

Email: suryapi@suryapi.com.tr

Web: http://www.suryapilavender.com.tr/

  • 0 Yorum