Bilgi Talep Formu

Sur Yapı Şehir Konakları Projesi

Sur Yapı Şehir Konakları projesinden ev sahibi olmak isteyenlere özel GYODER Kampanyası kapsamında sıfır peşinatla, sıfır faizle satılık evler listesinde öne çıkan projelerden.

Türkiye'nin önde gelen nitelikli konut üreticisi inşaat firmaları arasında yer alan Sur Yapı İstanbul Ümraniye’de 208 adet konutun yer aldığı 6 konut bloku ve sosyal tesisten oluşan yeni konut projesinin satışlarına devam ediyor. 

Sur Yapı 20178 projeleri arasında yer alan Şehir KLonaklarından ev sahibi olmak isteyenler sıfır peşinatla şimdi hemen yeni bir eve sahip olacak. Kampanya GYODER ve KONUTDER tarafından başlatılan 240 ay taksitli konut satışlarını içeriyor.  Sur Yapı diğer 12 projesi gibi Şehir Konakları projesini de bu kampanbya dahilinde sıfır peşinat, sıfır faiz kampanyasına dahil etti.

Türk mimari kültüründe sıkça kullanılan cumbalı konaklar Sur Yapı tarafından yeniden yorumlandı, günümüzün ihtiyaçları ve lüksleriyle birleştirildi. Sitenin içine girdiğiniz anda dikkatinizi çekecek bu modern konaklar beğeninizi kazanacak.

 Şehir Konakları... Dünyanın en güzel şehrinde, şık bir dokunuş, göz alıcı modern mimarisiyle Sur Yapı’nın imza projelerinden biri!Rafine bir zevki ve doğallığı, geçmişi ve geleceği bir araya getiren, içinde nice güzellikler saklayan Şehir Konakları, Ümraniye'nin en güzel yerinde,Metrogarden alışveriş merkezi ve metroya yürüme mesafesinde yer alıyor.Kalbinde yeşilin onlarca tonunu taşıyan Şehir Konakları, modern mimarisiyle şehir hayatına yeni bir anlam katıyor. Çekmeköy’ün yanı başında, Ataşehir’e yaklaşık 10 dakika mesafede olan Şehir Konakları, üstelik yeni açılan Kuzey Marmara-TEM Otoyolu bağlantısı ile trafiksiz 10 dakikada Altunizade’ye ulaşmanın keyfini yaşatıyor.

Sur Yapı Şehir Konakları Yakın Yerler

Ata Diyaliz Ümraniye İstanbul / Ümraniye Atlas Hastanesi Atlas Hastanesi İstanbul / Ümraniye Çakmak Erdem Hastanesi Çakmak Erdem Hastanesi İstanbul / Ümraniye Çamlıca Görüntüleme Merkezi Çamlıca Görüntüleme Merkezi İstanbul / Ümraniye Çekmeköy Hayat Diyaliz Merkezi Çekmeköy Hayat Diyaliz Merkezi İstanbul / Ümraniye Mavi Martı Psikolojik Danışma Merkezi Mavi Martı Psikolojik Danışma Merkezi İstanbul / Ümraniye Np İstanbul Np İstanbul İstanbul / Ümraniye NP İstanbul Nöropsikiyatri Hastanesi NP İstanbul Nöropsikiyatri Hastanesi İstanbul / Ümraniye Orion Video Endoskopi Merkezi Orion Video Endoskopi Merkezi İstanbul / Ümraniye Özel Afiyet Hastanesi Özel Afiyet Hastanesi İstanbul / Ümraniye Özel Bölge Hastanesi Sancaktepe Özel Bölge Hastanesi Sancaktepe İstanbul / Ümraniye Özel Çekmeköy Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Özel Çekmeköy Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği İstanbul / Ümraniye Özel Hisar Intercontinental Hospital Özel Hisar Intercontinental Hospital İstanbul / Ümraniye Özel İstanbul Dünya Hastanesi Özel İstanbul Dünya Hastanesi İstanbul / Ümraniye Özel Tepe Tıp Merkezi Özel Tepe Tıp Merkezi İstanbul / Ümraniye Ümraniye Devlet Hastanesi Ümraniye Devlet Hastanesi İstanbul / Ümraniye

Sur Yapı Şehir Konakları Proje Detayları

Başlangıç Tarihi: 29 Şubat 2016
Teslim Tarihi: 30 Nisan 2019
Fiyat Aralığı: 394 Bin TL
Metre Kare: 60 m² - 269 m²
Daire Tipleri: 1+1,2+1,3+1,4+1
Konut Sayısı: 208
Blok Sayısı: 6
Yatırım Bedeli:
Proje Alanı:
İnşaat Alanı:
Satış: Devam Ediyor
Şehir: İstanbul / Ümraniye
İnşaat Devam Ediyor
Toplu Taşıma
Açık Otopark
Kapalı Otopark
Yeşil Alan
24 Saat Güvenlik
Alışveriş Merkezi
Restaurant
Hamam
Sauna
Spa Merkezi
Spor Salonu
Tenis Kortu
Basketbol Sahası
Yürüyüş AlanlarıVoleybol Sahası
Eğlence Merkezi
Açık Yüzme Havuzu
Kapalı Yüzme Havuzu
Çocuk Yüzme Havuzu
Çocuk Parkı
Mağaza/Ofis
Futbol Sahası
Cafe
Bisiklet Yolu
Fitness Salonu
Sosyal Tesis
Açık Hava Egzersiz / Toplanma Alanı
Koku Tarlası / Kemerli Bahçe
Oyun Vadisi
Oturma Alanları
Yürüyüş Yolları
Tenis Kortu
Yüzme Havuzu
Alışveriş İmkanı
Cafe / Restaurant

Sur Yapı Şehir Konakları Vaziyet Planı

Sur Yapı Şehir Konakları Haritadaki Yeri

Sur Yapı Şehir Konakları Kat Planları

Sur Yapı Diğer Projeler

Satış Ofisi İletişim Bilgileri

Adres: Metrogarden Alışveriş Merkezi Projeler Satış Ofisi -1. Kat: Necip Fazıl Mah. Alemdağ Cad. No: 940 Ümraniye/İSTANBUL

Telefon: 444 5 787

Email: suryapi@suryapi.com.tr

Web: http://www.sehirkonaklari.com.tr/

  • 0 Yorum