Bilgi Talep Formu

Up Life Kadıköy Projesi

Emlak Konut GYO'nun kampanyasına katılan Teknik Yapı, Up Life Kdıköy projesinde 240 aya kadar taksitli ödeme seçeneği bulunuyor. Projeden ev almak isteyenler 120 ay için 0.49 faiz oranı, 240 ay için ise 0.79 faiz oranlarıyla konut sahibi olabilecekler.

Teknik Yapı tarafından Fikirtepe kentsel dönüşüm projeleri kapsamında hayata geçireceği Efsane Projesi olarak görülen "Up Life" serisine Kadıköy'ü ekliyor. 2017 hedefleri arasında bulunan ve 650 konut, 25 ticari birimden oluşacak" Up Life Kadıköy" Fikirtepe projesi için satışlar ön talep yöntemiyle sürüyor. Proje henüz lansmanı yapılmadı. 

Up Life Kadıköy adı altında satışlarına başlanan projede Teknik Yapı Efsaneleşen ismine layık bir proje ortaya çıkartacak. Uplife Kadıköy Teknik Yapı imzası ve farkıyla hayata geçen ve yatırımcısına çok kazandıran "Up" projelerinin en yenisi Uplife Kadıköy, Fikirtepe kentsel dönüşümünde en önemli projeleri arasına girmeye hazırlanıyor.

Uplife Kadıköy, kentsel dönüşüm ile İstanbul’un en değerli noktası haline gelen Fikirtepe’nin çok değerli ticari alanları ve ulaşım aksının yanı başında yer alıyor. Lansman öncesine özel fırsatlardan yararlanmak için bilgi formunu doldurun, sizinle iletişime geçelim.

Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım yaptığı açıklamasında, “Uphill markası olarak projeye Ataşehir’de başladık ve tuttu devam ettik. Sonra “UP” markası geldi, “Evora” markası gibi bir çok marka yaptık. Sonra yeni markalar üretmektense eski markalara dönelim dedik ve “UP” markasıyla yeni projeleri hayata geçirmeye karar verdik. Yeni projeler “UP” serisiyle devam edeceğiz" dedi.

UpLife, İstanbul’un en değerli noktalarından Kadıköy Fikirtepe’de, %40’ı yeşil alandan oluşan 16 dönümlük geniş bir arazi üzerinde, birbirinden ihtişamlı 4 kulesiyle yükseliyor. 1+1, 2+1, 3+1 daire seçenekleri ve zengin sosyal alanlarıyla her detayı incelikle düşünülmüştür.

“Up Life Kadıköy” Fikirtepe projesine start veriliyor!

Durbakayım Up Life Kadıköy projesine ilişkin açıklamasında, "Fikirtepe denize ve E-5’e aynı mesafede bir tepe.. Raylı sistemlerle takviye edilecek. Burdaki projelere girerken sıkıntılı parseller istemedik. Şu anda 5 parselde faaliyet gösteriyoruz. Concord 1 bitti ve 2. etap başlayacak, 3. etaba üst tarafta başlıyoruz. “Up Life Kadıköy” projemiz Fikirtepe’nin en üst kodunda minübüse yakın olacak. 650 konut, 25 ticari birimden oluşuyor. Yakın zamanda satışlara başlayacağız. Concord projemizden ev almak isteyen elimizde bekleyen 70 ön talep var.” açıklamasını yaptı.

Projenin Önemli Özellikleri

Uplife Kadıköy, kentsel dönüşüm ile İstanbul’un en değerli noktası haline gelen Fikirtepe’de çok değerli ticari alanlar ile yeni ulaşım aksına adım mesafesinde konumlandırıldı.

Up Life Kadıköy projesi nerede, nasıl gidilir lokasyon bilgileri

Proje, Kadıköy’e 3, Bağdat Caddesi’ne 7 dakikada erişim imkanı sunmaktadır. Ayrıca bölgeye eklenecek finüküler hattı ve metro bağlantısıyla birlikte Uplife Kadıköy’e metrobüs, Marmaray ve deniz bağlantısı ile de ulaşılabiliyor.

Up Life Kadıköy konut projesi kapsamında 526 adet 1+1, 261 adet 2+1, 43 adet ise 31 daire seçeneği bulunuyor. 

Up Life Kadıköy güncel konut fiyat listesi

Satışa sunulan projeden ev sahibi olmak isteyenler minimum 484 Bin TL' ile ev sahibi olabilecek. Projede 1+12 ev fiyatları 484 Bin TL'den başlıyor, 2+1 konut fiyatları 733 Bin TL ve 3+1 konutlarda daire fiyatları 1 Milyon 153 Bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Up Life Kadıköy ödeme planı

Kampanya ile satşlarına başlanan konutlarda 240 aya kadar taksitli ödeme seçeneği bulunuyor. Projeden ev almak isteyenler 120 ay için 0.49 faiz oranı, 240 ay için ise 0.79 faiz oranlarıyla konut sahibi olabilecekler.

Up Life Kadıköy Yakın Yerler

Uplife Kadıköy Fikitepe'de yükselecek bölgede çok sayıda üniversite ve özel hastanenin yanı sıra devlet hastaneleri de yakın bir konumda bulunuyor.

Up Life Kadıköy Proje Detayları

Başlangıç Tarihi: 06 Şubat 2017
Teslim Tarihi: 31 Aralık 2019
Fiyat Aralığı: Devam Ediyor
Metre Kare: 57 m² - 130 m²
Daire Tipleri: 1+1,2+1,3+1
Konut Sayısı: 800
Blok Sayısı: 4
Yatırım Bedeli:
Proje Alanı: 16.144,94 m²
İnşaat Alanı: 125.010,55 m²
Satış: Devam Ediyor
Şehir: İstanbul / Kadıköy
İnşaat Devam Ediyor
Toplu Taşıma
Açık Otopark
Kapalı Otopark
Yeşil Alan
24 Saat Güvenlik
Alışveriş Merkezi
Restaurant
Hamam
Sauna
Spa Merkezi
Spor Salonu
Tenis Kortu
Basketbol Sahası
Yürüyüş AlanlarıVoleybol Sahası
Eğlence Merkezi
Açık Yüzme Havuzu
Kapalı Yüzme Havuzu
Çocuk Yüzme Havuzu
Çocuk Parkı
Mağaza/Ofis
Futbol Sahası
Cafe
Bisiklet Yolu
Fitness Salonu
Sosyal Tesis
Deprem yönetmeliğine uygun
Yalıtım yönetmeliğine uygun
Yapı denetimi yapılmış
Zemin etüdü yapılmış
Açık yüzme havuzu
Fitness Center
Türk hamamı
sauna
Dinlenme odaları
7/24 güvenlik
Servis hizmetleri (Bakım onarım)
Concierge

Up Life Kadıköy Vaziyet Planı

Up Life Kadıköy Haritadaki Yeri

Up Life Kadıköy Kat Planları

Teknik Yapı Diğer Projeler

Satış Ofisi İletişim Bilgileri

Adres: Dumlupınar Mah. Yumurtacı Abdi Bey Cad. Cihan Sok. No:15 Fikirtepe - İstanbul

Telefon: 444 10 08

Email: tufan.karaagac@teknikyapi.com

Web: http://bit.ly/2l0Lp9C

  • 0 Yorum