Bilgi Talep Formu

Wroof Kurtköy Projesi

Wroof Kurtköy projesi kapsamında mevcut bir kampanya bulunmuyor...

WROOF’un her detayı daha iyi bir yaşam için düşünüldü… Yapıda en yüksek kalite standartları, ergonomik bir şekilde konumlandırılmış iç mekanlar, yeşil bir yaşam alanının bir parçası olarak tasarlanan benzersiz balkon, bahçe, teras ve loft konseptleri “evde maksimum konfor” ilkesinin unsurları olarak projede yerini alıyor.

WROOF konsepti; yatay mimari yaklaşımıyla aileniz için daha rahat, daha sağlıklı, şehrin içinde doğaya daha yakın bir yaşam standardı sunuyor. WROOF yeşilin huzurunu yaşamın merkezine konumlandırarak daha sağlıklı bir ortamda yaşam kalitesini yükseltiyor.

YENİ NESİL KONSEPT…

Kusursuz bir yaşam için tasarlanan WROOF, İstanbul’un gelişen yeni yüzü Kurtköy’ün merkezinde 206 nitelikli daireyle kaliteli bir yaşam vaadi sunuyor…

Yapı Standartları

Kaliteli, şık, kullanışlı, güvenli...

Zorunlu “afet bölgelerinde yapılacak yapılar hakkındaki yönetmeliğe ek olarak, farklı ve daha zorlu deprem senaryolarına karşı ek önlemler alınmış, yapı güvenliği zorunlu standartları aşmak üzere düzenlenmiştir. TS 825 standartlarına uyumlu ısı yalıtımı ve TS EN ISO 140 maddelerine uyumlu standartta ses yalıtımı sistemleri kullanılmaktadır.

Şehrin Çekim Alanı

İstanbul'un gelişen yeni yüzü Kurtköy'ün tam merkezinde...

Hastane, eczane, okul, çarşı veya AVM gibi yaşamsal ihtiyaçların karşılanabileceği noktalar en fazla 5 kilometre yarıçap içerisinde erişilebilir şekilde bulunmaktadır.

İç Yaşam Alanı

Özel olduğunuzu hissedin

Site yerleşim planı tüm dairelerin gün ışığından en fazla faydalanacağı şekilde yapılmıştır. Her daire en az 4-6 saat arasında doğrudan güneş ışığı alabilmektedir. Daire içi yerleşimde salon 25m2 nin salon bulunmamaktadır. Planı ergonomik şekilde tasarlanmış , ilişkili birimler birbirine yakın olacak şekilde konumlandırılmıştır.

Dış Yaşam Alanı

Ferahlığı hissedin...

Bina oturum alanları %50’yi geçmeyecek şekilde yapılandırılmıştır. Elde edilen dış yaşam alanları, ortak alanlar sosyal tesislerin ve yürüyüş, koşu, bisiklet parkuru, çocuk parkı gibi alanların ideal oranı korunacak şekilde tasarlanmıştır.

Sosyal Alanlar

Sağlıklı bir yaşam için ihtiyacınız olan her şey artık çok yakınınızda.
Site dahilinde yüzme havuzu, barbekü alanı, spor salonu, yürüyüş/koşu/bisiklet parkuru gibi sosyal tesislerin tümü bulunmaktadır. Sosyal tesisler daire sayısı ile orantılı ve sürdürülebilir şekilde tasarlanmıştır.

Nitelikli Daireler

Yatay mimaride balkon, bahçe, teras ve loft keyfi
Proje dahilindeki 206 dairenin tümü balkon, bahçe, teras ve loft alternatiflerinden en az birini barındıracak şekilde nitelikli olarak tasarlanmıştır.

Cazibe Merkezi

Sabiha Gökçen - İTEP - HABOM
Proje yakınındaki havalimanı, teknopark, üniversite kampüsleri gibi yapılar sayesinde bölgenin değeri günden güne artmaktadır...

Yeşil Alan

Yeşilin ve doğanın içinde yaşamanın ayrıcalığını yaşayın...
Maximum 5 kilometre mesafede bir orman veya doğa parkı bulunmaktadır, proje alanının en az 20%‘si yeşillendirilmektedir.

Sürdürülebilir Sosyal Tesisler

WROOF’un renkli sosyal yaşamında, tüm aktivite alanları ve ortak alanlar daha keyifli bir yaşam kurgusu için tasarlandı. Uzun soluklu ve sürdürülebilir sosyal tesis yaklaşımı yüksek aidat giderleri gerektirmiyor… WROOF’un konforu evden dışarıya taşıyan ve keyifle paylaşılabilir hale getiren sosyal yaşam alanları; WROOF’ta yaşamanın en keyifli ayrıcalıklarından... 

LOKASYON

WROOF Türkiye’nin silikon vadisi olarak adlandırılan Teknopark (İTEP) ve HABOM’nun etrafında kurulmakta olan modern Kurtköy’ün merkezine konumlandırıldı. Havaalanı, hastane, okul, alışveriş merkezi gibi ihtiyaçlarınızı maksimum 5 kilometre yarıçap içerisinde çözmenizi sağlayacak şekilde projelendirildi. Aydos Ormanı’nın yanına yerleşen proje, ormanın sağladığı bol oksijen ile nefes alan, doğayla iç içe modern bir yaşam alanı alternatifi sunuyor.

Sabiha Gökçen Havalimanı

Evinizin sadece 2 dakika uzağındaki Sabiha Gökçen Havalimanı ile seyehata çıkmak artık çok kolay

Kurtköy Metrosu

Yürüme mesafesinde yapılan Kurtköy Metrosu ile şehrin diğer merkezlerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Teknopark

GAP'tan sonra Türkiye’nin en büyük projesi olan İTEP sadece 750 metre ötenizde 30.000 beyaz yakalı çalışanı ile 3 milyon metrekareye kurulacak.

Aydos Ormanı

Projenin hemen yanıbaşında yer alan Aydos Ormanı size bol bol oksijen sağlayacak

BALKON

Daha geniş, daha keyifli, daha balkon

WROOF’ta 24 metrekareye varan genişlikleriyle nefes aldıran balkonlar, rahat bir yaşam için tasarlandı. Açıkhavada olduğunuzu hissedebileceğiniz gerçek balkonların keyfini sürün.

BAHÇE

Daha yeşil, daha doğal, daha bahçe

Yeşilin ve doğanın içinde yaşamanın, eve bahçeden girmenin ve günün stresini toprağa basarak atmanın ayrıcalığını yaşayın...

TERAS

Daha yeşil, daha mavi, daha teras

Şehrin geri kalanı için gün biterken güne yeniden başlamak için tasarlanan teraslar, evde gün batımının tüm güzelliklerini izlemek için ailenin yeni buluşma mekanı...

LOFT

Daha özgür, daha modern, daha loft

Kurtköy’ün ilk loft daireleri WROOF’da… Loft daireler; yüksek tavanlarının yarattığı özgürlük hissiyle modern, rahat ve geniş yaşam alanı alternatifleri ile nefes alma imkanı sunuyor.

WROOF STANDARTLARI

Malzeme Kalitesi

Doğramadan zemin kaplamaya, armatürden ıslak zemine, fayansa kadar kullanılan malzemelerin kalitesinin dünya standartlarına uyumuna dikkat edilmektedir, TSE standartlarına uygun, uzun ömürlü, sürdürülebilir ve sağlam malzemeler kullanılmaktadır. Daire başına düşen min. ortak alanBina oturum alanları %50’yi geçmeyecek şekilde yapılandırılmıştır. Elde edilen dış yaşam alanları, ortak alanlar sosyal tesislerin ve yürüyüş, koşu, bisiklet parkuru, çocuk parkı gibi alanların ideal oranı korunacak şekilde tasarlanmıştır.

Çocuk Oyun Alanları

Çocuk oyun parkları için ayrılan alan daire sayısı ile orantılı şekilde düzenlenmiştir. Tüm oyun alanı ekipmanları ve zemin uygulamaları EN 1177 ve EN 1176 standartlarına uygun olarak seçilmiştir.Yapı GüvenliğiZorunlu “afet bölgelerinde yapılacak yapılar hakkındaki yönetmeliğe ek olarak, farklı ve daha zorlu deprem senaryolarına karşı ek önlemler alınmış, yapı güvenliği zorunlu standartları aşmak üzere düzenlenmiştir.

İzolasyon

TS 825 standartlarına uyumlu ısı yalıtımı ve TS EN ISO 140 maddelerine uyumlu standartta ses yalıtımı sistemleri kullanılmaktadır.

Yeşil Alan

Maximum 5 kilometre mesafede bir orman veya doğa parkı bulunmaktadır, proje alanının en az 20%‘si yeşillendirilmektedir.

Otopark Alanı

Her daireye minimum 1 araçlık otopark alanı ayrılmaktadır.Şehrin Çekim Merkezi Teknopark ve Havaalanı

Hastane

Emsey Hastanesi

Eczane

Gün Işığından Maksimum
Süre Faydalanma Zamanı

Ergonomik Yerleşim Planı

Wroof Kurtköy Yakın Yerler

Emsey Hastanesi

Wroof Kurtköy Proje Detayları

Başlangıç Tarihi: 30 Ocak 2017
Teslim Tarihi: 30 Ocak 2017
Fiyat Aralığı: 325
Metre Kare: 68 m² - 190 m²
Daire Tipleri: 1+0,1+1,2+1,3+1,4+1,5+1,6+1,7+1
Konut Sayısı: 206
Blok Sayısı: 3
Yatırım Bedeli:
Proje Alanı: 9500
İnşaat Alanı:
Satış: Devam Ediyor
Şehir: İstanbul / Pendik
İnşaat Devam Ediyor
Toplu Taşıma
Açık Otopark
Kapalı Otopark
Yeşil Alan
24 Saat Güvenlik
Alışveriş Merkezi
Restaurant
Hamam
Sauna
Spa Merkezi
Spor Salonu
Tenis Kortu
Basketbol Sahası
Yürüyüş AlanlarıVoleybol Sahası
Eğlence Merkezi
Açık Yüzme Havuzu
Kapalı Yüzme Havuzu
Çocuk Yüzme Havuzu
Çocuk Parkı
Mağaza/Ofis
Futbol Sahası
Cafe
Bisiklet Yolu
Fitness Salonu
Sosyal Tesis

Wroof Kurtköy Vaziyet Planı

Wroof Kurtköy Haritadaki Yeri

Wroof Kurtköy Kat Planları

2+1

Erguvan İnşaat Diğer Projeler

Satış Ofisi İletişim Bilgileri

Adres: Millet Cd. Yenişehir, Millet Cd., 34912 Pendik/İstanbul, Türkiye

Telefon: 0850 532 0999

Email: asistan@wroofkurtkoy.com

Web: http://www.wroofkurtkoy.com/

  • 0 Yorum