Bilgi Talep Formu

Yedi Mavi Projesi

Yedi Mavi projesi konut kampanyası ile, Yedi Mavi projesinde sadece yüzde 5 peşinatla 240 ayda yüzde 0,79 oranında, anlaşmalı bankalardan konut kredisi kullandırılıyor.

Yedi Mavi konut kampanyası, proje detaylarıi kampanya bilgileri, ödeme planı ve fiyat listesinde buradan erişebilirsiniz.

Yedi Mavi projesi İstanbul'un en değerli sahil şeritlerinden biri olan Kazlıçeşme sahil bandında hayata geçiriliyor. Proje Zeytinburnu konut projeleri kapsamında TOBB arazisi üzerinde Kalkavan Yapı, Hasan Sever İnşaat ve Gül Yapı ortaklığı ile yükselmeye devam ediyor. 

73 bin metrekare alan üzerinde toplamda 1074 adet bağımsız ünitenin yer alacağı Yedi Mavi projesi kapsamında proje 17 katlı 6 bloktan oluşacak ve 600 adet rezidans, ofis alanları projede yer alacak.

 Yedi Mavi projesinde daire büyüklükleri 50 metrekare ile 300 metrekare arasında değişiklik gösterecek ve proje dahilinde yer alacak daire tipleri arasında, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 seçenekler yer alacak.

Eşsiz deniz manzarasına sahip olan projede rezidans, ofis, AVM ve apart otelden oluşacak ve metrekare satış fiyatı 13 bin TL'den başlayan Kazlıçeşme sahilindeki dev konut projesi Yedi Mavi kampanyalı konut satışları 1 Şubat - 31 Mart tarihleri arasında devam edecek.

Yedimavi projesi konut fiyatları listesi

Yedimavi konut projesi tüm dairelerinden deniz manzarısı na sahip, ev sahibi olmak isteyenler 1 milyon liradan başlayan fiyatlarla 240 aya kadar taksitlerle konut satın alabilecekler. Projede konutların metrekare birim fiyatları ise 13 bin tl'den yeni evlerine kavuşacaklar.

Yedi Mavi projesi ödeme planı

Başlatılan yeni satış kampanyası kapsamında ise Yedi Mavi projesinde sadece yüzde 5 peşinatla 240 ayda yüzde 0,79 oranında, anlaşmalı bankalardan konut kredisi kullandırılarak ev sahibi olunabiliyor.

Yedi Mavi nerede, nasıl gidilir?

Proje, İDO Bakırköy Terminali ve Ataköy Marina'ya 1 kilometre, Atatürk Havalimanı, İDO Yenikapı Terminali ve E-5'e 5 kilometre mesafede yer alıyor.

Yedi Mavi Proje Detayları

Başlangıç Tarihi: 24 Kasım 2016
Teslim Tarihi: 01 Ocak 2019
Fiyat Aralığı: 1 Milyon TL
Metre Kare: 70 m² - 400 m²m²
Daire Tipleri: 1+1,2+1,3+1,4+1,5+1
Konut Sayısı: 848
Blok Sayısı: 6
Yatırım Bedeli:
Proje Alanı: 63 Bin 500 m²
İnşaat Alanı: 63 Bin 500 m²
Satış: Devam Ediyor
İnşaat Devam Ediyor
Toplu Taşıma
Açık Otopark
Kapalı Otopark
Yeşil Alan
24 Saat Güvenlik
Alışveriş Merkezi
Restaurant
Hamam
Sauna
Spa Merkezi
Spor Salonu
Tenis Kortu
Basketbol Sahası
Yürüyüş AlanlarıVoleybol Sahası
Eğlence Merkezi
Açık Yüzme Havuzu
Kapalı Yüzme Havuzu
Çocuk Yüzme Havuzu
Çocuk Parkı
Mağaza/Ofis
Futbol Sahası
Cafe
Bisiklet Yolu
Fitness Salonu
Sosyal Tesis

Yedi Mavi Haritadaki Yeri

Satış Ofisi İletişim Bilgileri

Adres: Kazlıçeşme Mh., Kennedy Cad. 62/1, Zeytinburnu – İstanbul

Telefon: 444 7 034

Email: info@yedimavi.com

Web: http://www.yedimavi.com.tr

  • 0 Yorum